Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi: ,

Normunds Sējējs par leģionāriem


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Rīgas DINAMO ģenerālmenedžeris īsā intervijā pastāstīja par to, kā norit komandas sastāva komplektācijas darbs nākamajai sezonai un mazliet vairāk pastāstīja par leģionāriem ar kuriem jau ir panāktas vienošanās.

Pavisam nesen uzzinājām četru leģionāru vārdus, kuri nākamsezon pārstāvēs Rīgas DINAMO, ko vari par šiem hokejistiem pastāstīt?

Marks Hartigans mūsu līdzjutējiem ir ļoti labi pazīstams no DINAMO pirmās sezonas, kad viņš visai atzīstami spēlēja mūsu komandas sastāvā. Jau iepriekšējā sezonā vēlējāmies Marku atkal redzēt DINAMO sastāvā, taču viņš pieņēma CSKA piedāvājumu. Uzreiz pēc sezonas mēs ar Jūliusu Šupleru meklējam hokejistus, kuri varētu spēlēt centra uzbrucēja pozīcijā, un redzeslokā nonāca arī Marks Hartigans. Izteicām savu piedāvājumu, kuram Marks visai ātri piekrita un līdz ar to panācām vienošanos par viņa spēlēšanu Rīgas DINAMO sastāvā nākamajā sezonā. Galvenais, ka viņam ir pazīstami gan daudzi hokejisti, gan treneri, un ar iejušanos nevajadzētu būt nekādām problēmām.

Tāpat tika meklēts arī malējais uzbrucējs leģionārs, kurš būtu ātrs slidotājs un varētu pacīnīties arī vārtu priekšā. Varianti bija vairāki, un ar dažiem no spēlētājiem pat bijām tuvu līguma parakstīšanai, bet viens uzbrucējs izvēlējās tomēr vēl mēģināt tikt NHL kluba sastāvā, bet divi citi saņēma finansiāli izdevīgākus piedāvājumus no citiem KHL klubiem. Beigās izvēlējāmies slēgt līgumu ar slovāku uzbrucēju Tomašu Surovy, kurš vairākas sezonas ir spēlējis Ziemeļamerikā NHL un AHL, bet pēdējos četrus gadus aizvadīja Zviedrijas Elites sērijas klubos. Turklāt Surovija iespējas ir labi pazīstamas arī mūsu galvenajam trenerim Jūliusam Šupleram.

Vai Rīgas DINAMO sastāvā būs vēl kādi leģionāri?

Pirmssezonas treniņnometni kopā ar Rīgas DINAMO uzsāks 22 gadus vecais slovāku uzbrucējs ar Šveices pasi Jurajs Simeks no Norfolk ADMIRALS (AHL), ar kuru ir noslēgts līgums uz pārbaudes laiku. Viņam tieši sagatavošanās ciklā un pārbaudes spēlēs būs jāapliecina sava noderība komandai, jo pēc tajās parādīta snieguma tiks pieņemts lēmums vai slēgt pilnvērtīgu līgumu. Jurajs Simeks ir jauns un perspektīvs uzbrucējs, kurš pēdējās divas sezonas aizvadīja AHL klubā Norfolk ADMIRALS, un pirms pēdējā pasaules čempionāta reāli pretendēja uz iekļūšanu Šveices izlases sastāvā. Jūliuss Šuplers ir personīgi ticies ar Simeku, un viņš vēlas sevi apliecināt KHL.

Avots: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites