Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi: ,

Intervija ar Marku Hartiganu


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Piedāvājam jūsu uzmanībai īsu interviju ar Rīgas DINAMO uzbrucēju Marku Hartiganu, kurš šobrīd kopā ar ģimeni krāj spēkus jaunajai sezonai savā mītnes zemē ASV.

Kādas atmiņas palikušas no pirmās sezonas spēlējot Rīgas Dinamo sastāvā?

Pirmā sezona bija interesanta, pirmkārt jau tādēļ, ka tā bija pirmā sezona Eiropā. Cits hokejs , cita vide, daudz lietas bija savādākas nekā Ziemeļamerikā. Bija nepieciešams laiks, lai adoptētos esot citā valstī, un esmu ļoti priecīgs, ka tieši Rīga un Latvija bija vieta, kur es ar savu ģimeni šo pieredzi ieguvu. Katrā ziņā atmiņas par Rīgā nospēlēto laiku ir palikušas tikai vispozitīvākās, un, protams,  līdzjutēji, kurus nav iespējams aizmirst, jo Rīgas DINAMO komandai atbalsts no līdzjutēju puses ir patiešām lielisks.

Kā Tu vari salīdzināt Rīgas Dinamo sniegumu pirmajā sezonā un otrajā?

Pirmajā sezonā mums ļoti liels panākums bija iekļūšana izslēgšanas spēlēs, bet bijām vīlušies, ka nācās zaudēt jau pirmajā kartā Maskavas Dinamo komandai. Otrajā sezonā sekoju līdz arī Rīgas Dinamo, jo tie tomēr bija konkurenti CSKA. Komanda kodols bija saglabājies, tikai daudzi spēlētāji pirmajā sezonā bija iekrājuši ļoti vērtīgu pieredzi, kas viņiem lieti noderēja gan regulārajā čempionātā, cīnoties par vietu play-off, gan arī izslēgšanas spēlēs, kur Dinamo pārvarēja pirmo kārtu. Cerams, ka šosezon virzīsimies uz priekšu un iekļūsim jau nākamajā kārtā.

Vai Tev ir palikuši draugi Dinamo komandā?

Jā, protams, jo Dinamo sastāvā ir palikuši daudzi spēlētāji, ar kuriem plecu pie pleca cīnījāmies pirmajā sezonā. Komandā gan vairs nav neviena viesspēlētāja ar kuriem esmu kopā spēlējis, taču es domāju nevajadzētu būt nekādām problēmām saprasties arī ar jaunajiem leģionāriem. Savukārt, vietējos spēlētājus lielāko daļu pazīstu vēl no pirmās sezonas, tāpat kā trenerus. Pirmajā sezonā spēlējot vienā komandā mums izveidojās ļoti labas un draudzīgas attiecības un ar nepacietību gaidu atkal tikšanos ar saviem draugiem.

Daudz līdzjutēju atceras Sanda Ozoliņa noraidījumu pret Tevi spēlē pret CSKA. Kā Tu vari komentēt šo noraidījumu un kādas jums attiecības būs komandā šajā sezonā?

(Smejas) Domāju, ka mums būs ļoti labas attiecības. Tādas situācijas ir daļa no spēles, jo ir jādara viss, lai tava komanda uzvarētu, un NHL šādas provokācijas ir visai izplatīta prakse attiecībā uz pretinieku līderiem. To ļoti labi zina arī Sandis Ozoliņš un es domāju, ka neuztvēra kā personīgo aizvainojumu. Arī nākošajā sezonā es centīšos darīt visu, lai mūsu komanda uzvar, un ja vajadzēs tad centīšos arī provocēt noraidījumus pretiniekiem. Man nav nekādu šaubu, ka manas attiecības ar Sandi būs labas gan laukumā, gan ārpus tā.

Kā zināms tad Marcels Hossa nakošājā sezonā vairs nespēlēs Rīgas Dinamo sastāvā. Vai esi gatavs uzņemties komandas līdera lomu uzbrukumā?

Es noteikti centīšos par tādu būt un arī noteikti to vēlos. Protams, Marcels bija izteikts snaiperis, un komandas biedri centās izmatot viņa labākās īpašības. Centīšos izpildīt visus trenera norādījumus, kā to darīju pirmajā sezonā, un darīt visu, lai komanda uzvarētu.

Avots: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites