Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi: ,

Intervija ar Rīgas Dinamo jauno vārtsargu Krisu Holtu


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Uzreiz pēc atlidošanas, savos pirmajos iespaidos par Latviju un Rīgu dalījās Rīgas DINAMO jaunais vārtsargs Kriss Holts.

Kādas ir pirmās izjūtas izkāpjot uz Latvijas zemes?

Lielisks laiks, saulains un ļoti silts. Rīgā un Latvijā esmu pirmo reizi, bet esmu daudz dzirdējis gan par valsti, gan pilsētu, jo ir pēdējā sezonā spēlēju kopā ar Kasparu Daugaviņu un viņš daudz stāstīja gan par Rīgu, gan Latviju. Spriežot pēc pirmajiem iespaidiem melojis viņš nav, jo viss izskatās lieliski. Esmu 20 stundas pavadījis ceļā, un lai arī esmu noguris, sajūtas šobrīd atrodoties Latvijā ir lieliskas.

Vai zini kaut ko arī par savu jauno komandu?

Pirms vienošanās slēgšanas un došanās uz Latviju, protams, painteresējos gan par Rīgas DINAMO, gan KHL, un esmu sapratis, ka šis varētu būt ļoti labs klubs, kur sevi apliecināt visaugstākajā līmenī. Internetā YouTube esmu noskatījies vairākas Rīgas DINAMO spēles, arī uzvaru play-off pār SKA. Turpat redzēju arī lieliskus video par Rīgas DINAMO līdzjutējiem, kas fantastiski atbalsta savu komandu, un var redzēt, ka Rīgā patiešām ļoti mīl hokeju. Šobrīd arī pats pēc iespējas ātrāk vēlos sajust šo atmosfēru, kas valda Arēnā Rīga DINAMO spēļu laikā.

Vai tev ir arī ģimene?

Esmu precējies, un ģimenē ir arī sešgadīga meitiņa un divgadīgs dēlēns. Ģimene plāno ierasties pie manis Latvijā ciemos, bet sieva jau ir sakontaktējusies ar manas nākamās dzīvesvietas pārvaldniekiem, lai noskaidrotu dažādas svarīgas sadzīviskas lietas.

Ko vari pastāstīt par saviem vaļaspriekiem?

Vaļasprieki man ir vairāki – rokmūzika, golfs, teniss, mīlu paskatīties arī TV. Turklāt mūziku ne tikai klausos, bet pats arī spēlēju ģitāru un dziedu. Kopā ar grupu pat šad tad uzstājamies koncertos, un uz vienu no tādiem bija atnākuši aptuveni 500 klausītāji.

Avots: dinamoriga.eu


2 komentāri šim rakstam

 1. dereks Saka:

  ko es varu pateikt…man liekas ka sis virs bus tas ko mes esam gaidijusi visus sos gadus..protams ka masalsi mes meaizmirsisim,bet ari sis jaunais vartsargs bus tas ko gaidijam..

 2. raivis Saka:

  domaju ar so vartsargu talu tiksim!
  domaju pat varam tikt lidz finalspelei par gagarina kausa izcinu

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites