Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Dinamo atklātais treniņš ar HK Rīga piedalīšanos


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

25. jūlija pēcpusdienā Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē Valmierā, kur savas treniņnometnes pirmo posmu aizvada Rīgas DINAMO, tika aizvadīts atklātais treniņš ar DINAMO un jauniešu komandas HK RĪGA spēlētāju līdzdalību, pēc kura tika atskaitīti arī pirmie hokejisti. Atklātā treniņa ietvaros tika aizvadīts savstarpējs treniņmačs, kurā Rīgas DINAMO, spēlējot praktiski bez visiem pamatsastāva spēlētājiem, ar 4:1 pārspēja savu jauniešu komandu HK RĪGA, kas nākamajā sezonā spēlēs Jaunatnes Hokeja līgā (MHL) Krievijā.

Rīgas DINAMO sastāvā šajā treniņspēlē uz ledus izgāja jaunie spēlētāji, kā arī tie hokejisti, kuri ieradušies uz pārbaudes laiku, un tikai daži pamatsastāva spēlētāji (pārējie tajā laikā trenējās sporta zālē fiziskās sagatavotības trenera vadībā). Rīgas DINAMO labā ar vārtu guvumiem izcēlās Guntis Džeriņš (piespēles – Karamnovam un Cibuļskim), Podziņš(Upītis un Birziņš), Meija (Birziņš un Karamnovs), Edgars Lipsbergs (Pečura), bet jaunajiem vienīgais vārtu guvums Dāvim Straupem (Biezais un Bičevskis). Rīgas DINAMO vārtus pa periodam sargājam Holts, Lūsiņš un Punnenovs.

Pēc šī atklātā treniņa no Rīgas DINAMO treniņnometnes prom uz HK RĪGA devās aizsargi Ričards Birziņš, Aleksandrs Galkins un Ēriks Ševčenko, kā arī uzbrucējs Edgars Lipsbergs. Tāpat ar DINAMO kopā vairs netrenēsies arī uzbrucējs Guntis Džeriņš.

Šovakar Rīgas DINAMO treniņnometnē pievienojās aizsargs Kristaps Sotnieks, kurš pagaidām trenēsies kopā ar komandu.

Avots: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites