Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Latvijas klubi 11. septembrī sāk sezonu


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Šodien 16. augustā Latvijas Hokeja Federācijas(LHF) telpās norisinājās virslīgas direktorāta sēde. LHF iepazīstināja visus klubu pārstāvjus ar jaunām Starptautiskās Hokeja Federācijas (IIHF) prasībām par spēlētāju transfēriem un kompensācijām, kas ir būtiski pamainījušies un būs turpmāk jāievēro.

Šobrīd vēl uz jautājuma zīmes ir klubu skaits, kas piedalīsies Latvijas atklātajās meistarsacīkstēs. Pašreiz ir zināms, ka piedalīsies astoņas komandas: Liepājas Metalurgs, Daugavpils Latgale, HK Ogre, HS Rīga/LSPA, HS Rīga/ Prizma, Zemgale/JLSS, Ozolnieki/Monarhs. Direktorāta laikā Latvijas klubu savā starpā mutiski vienojās, ka čempionātā piedalīsies arī Lietuvas komanda, kura savas mājas spēles aizvadīs Viļņas Siemens arēnā. SK Rīga 94 un Prizma/Pārdaugava atsauca savu dalību Latvijas čempionātā.

Sēdes laikā aktīvi tika spriests par Latvijas atklāto meistarsacīkšu formulu un izspēles kārtību, kad tika izlemts, ka spēles norisināsies sešos apļos un kopā katrs klubs aizvadīs 42 spēles. Klubu pārstāvji vienojās, ka spēles tiks aizvadītas trešdienās, piektdienās un sestdienās. Šobrīd LHF aktīvi strādā pie kalendāra sastādīšanas. Jau ir zināms, ka Latvijas atklātās meistarsacīkstes sāksies 11. septembrī.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites