Harijs Vītoliņš: Galvenais ir atrast pareizos spēlētāju virknējumus


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

No 24. līdz 28. augustam Arēnā Rīga notiks starptautiskais hokeja turnīrs LATVIJAS DZELZCEĻA KAUSS, kurā bez Rīgas DINAMO vēl piedalīsies arī Maskavas OHK DINAMO, Jaroslavļas LOKOMOTIV un Maskavas apgabala ATLANT. Rīgas DINAMO pirmie pretinieki turnīrā 24. augusta vakarā būs Maskavas OHK DINAMO, kuru trenē abi Latvijas izlases treneri Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš. Ar pēdējo arī sazinājāmies, laikā kad viņš ar komandu atrodas Ņižņijnovgorodas apgabala gubernatora hokeja turnīrā:

Pirms šīs sezonas jūsu komandā notika visai kardinālas izmaiņas, apvienojoties diviem klubiem mainījās komandas nosaukums un atrašanās vieta, vai jūtamas arī kādas citas izmaiņas?

Nākamajā sezonā būs augstākas prasības pilnīgi visā, esam pārbraukuši uz leģendāro DINAMO Novogorskas bāzi, kur visi apstākļi ir ļoti augstā līmenī un šobrīd mums atliek tikai darīt visu, lai attaisnotu uz mums liktās cerības. Prasības no sportiskā viedokļa arī pieaugs, jo iepriekšējā sezonā neviens negaidīja, ka HK MVD spēs tik labi spēlēt, un līdz ar to no psiholoģiskā viedokļa bija vieglāk. Maskavas DINAMO tomēr ir komanda ar ļoti senām tradīcijām, līdz ar to mūsu darbam daudz uzmanīgāk sekos līdz gan līdzjutēji, gan arī pretinieki. Atbildība būs lielāka, jo jau šobrīd daudzi nāk klāt un saka, ka sekos līdzi kā izskatīsies jaunais klubs, bet no otras puses būs arī interesanti, lai pieradītu, ka iepriekšējā sezona nebija nejauš gadījums.

Tad loģisks arī nākamais jautājums, kāds tad izskatās jaunais OHK DINAMO Maskava?

Pagaidām par to vēl pāragri spriest, jo komanda pagaidām ir aizvadījusi tikai trīs pārbaudes spēles, pēc kurām izdarīt secinājumus ir pāragri. Pirms tam mēs aizvadījām 2 nedēļu treniņnometni Baltkrievijas pilsētā Pinskā, kur spēlētājiem nebija nevienas brīvdienas. Pēc tam iepriekšējā nedēļā arī viņiem bija pa diviem treniņiem dienā, tā kā slodzes bija ļoti lielas, un loģiski, ka pirmajās spēlēs vēl hokejisti nevar parādīt visu uz ko spējīgi. Pirmo spēli mēs aizvadījām pavisam smagnēji, otrajā darbojāmies jau labāk, un ar katru spēli sniegumam vajadzētu uzlaboties. Pagaidām mums galvenais ir atrast pareizos spēlētāju virknējumus, lai saprastu kuri hokejisti vislabāk sader kopā, kā arī atsijātu liekos. Mums šobrīd ir sešas maiņas, no kurām maksimums mēs varēsim atstāt piecas, tā kā mums priekšā nepatīkams uzdevums atsijāt šos liekos.

Ko vari pateikt par jauno sastāvu, daudzi spēlētāji ir palikuši no HK MVD, tomēr daudzi ir nākuši klāt?

Pagaidām vēl grūtu spriest, jo tie ar kuriem mēs strādājām jau iepriekšējā sezonā zināja, kas viņus sagaida treniņnometnē un bija mazliet labāk sagatavojušies nekā jaunpienācēji, kuri nebija pie šādām slodzēm pieraduši un tāpēc dažiem bija nelielas problēmas. Taču tie spēlētāji, kuri mums ir pievienojušies arī ir augstas klases hokejisti un iepriekšējā sezonā savos klubos spēlēja ļoti labi, tādēļ ir ļoti grūti izdarīt izvēli starp tiem spēlētājiem, kurus mēs pazīstam no iepriekšējās sezonas un tiem, kuri pievienojās pirms šīs sezonas. Laiks mums vēl ir, jo nākamnedēļ mēs spēlējam Rīgā LATVIJAS DZELZCEĻA KAUSA turnīrā, pēc tam mums vēl ir turnīrs Maskavā, tā kā pēc šīm spēlēm arī noteiksim galīgo sastāvu.

Vai vari nosaukt spilgtākos spēlētājus, kuri pirms šīs sezonas ir pievienojušies OHK DINAMO?

Negribētos īpaši nevienu izcelt, taču, protams, ir ļoti spilgti hokejisti. Piemēram, Konstantīns Gorovikovs, divkārtējs pasaules čempions Krievijas izlases sastāvā, kurš ar savu darbu un attieksmi pret hokeju ir ļoti labs paraugs tam, kādam ir jābūt profesionālam hokejistam. Par ārzemniekiem pagaidām pāragri spriest, slovāku uzbrucējs Jurajs Kolniks atstāj ļoti labu iespaidu, mēs ceram, ka viņš parādīs tik pat labu sniegumu kā iepriekšējā sezonā Šveicē, kur viņš bija savas komandas uzbrukuma līderis, gūstot daudz vārtus. Tāpat labi izskatās slovāku aizsargs Dominiks Granaks, kuram vienīgais mīnuss varētu būt ne pārāk lielais augums. Katrs cenšas parādīt sevi no labākās puses, tādēļ treneriem pēc parādītā snieguma būs jāizvēlas pareizais sastāvs.

Kāds būs uzdevums OHK DINAMO uz LATVIJAS DZELZCEĻA kausa turnīru?

Pagaidām mēs par to vēl neesam domājuši, jo šobrīd piedalāmies turnīrā Ņižņijnovgorodā, pēc kura arī skatīsimies vai ir savainotie un kādā sastāvā brauksim uz Rīgu. Katrā ziņā visās atlikušajās pārbaudes spēlēs hokejistiem ir jācīnās par vietu sastāvā, jo vieta tur nav garantēta nevienam.

Avots: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites