Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi:

1. septembrī juniori uzsāks dalību Sergeja Žoltoka piemiņas turnīrā


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

No 1.- 4. septembrim „Volvo Sporta Centrs” ledus hallē norisināsies ikgadējais 6. Sergeja Žoltoka piemiņas turnīrs. Turnīrā piedalīsies Latvijas, Baltkrievijas, Dānijas U-20 komandas, kā arī Krievijas U-18 izlase. Ieeja uz visām spēlēm būs bez maksas.

LHF mērķis turnīra organizēšanā ir popularizēt hokeju jaunatnes vidū, kas arī dod labu iespēju sezonas sākumā junioriem sākt gatavoties pasaules čempionātam.

Latvijas U-20 junioru izlase galvenā trenera Leonīda Beresņeva vadībā pirms junioru pasaules čempionāta (14.-18. novembrim) Kopenhāgenā piedalīsies 6 valstu turnīrā ar Somijas, Dānijas, Baltkrievijas, Austrijas U-20 un Krievijas U-18 izlašu līdzdalību. Tās būs mūsu komandas pārbaudes spēles pirms gaidāmā I divīzijas pasaules čempionāta, kas norisināsies no 13.-19. decembrim Bobruiskā. Latvijas junioru izlase spēlēs A grupā, kopā ar Baltkrievijas, Itālijas, Ukrainas, Japānas un Lielbritānijas izlasēm. Mūsu komanda centīsies atkārtot divu gadu panākumu, izcīnīt vietu augstākajā divīzijā.

„Dalība Žoltoka turnīrā ir vērtīga pieredze pirms starta čempionātā” – atzīst Latvijas U-20 izlases galvenais treneris Leonīds Beresņevs.

Piecu gadu laikā, tikai vienreiz Latvijas junioriem izdevās uzvarēt Sergeja Žoltoka piemiņas turnīrā. Mērķis uzvarēt ir arī šogad. Turēsim īkšķus par savējiem!

Latvijas U-20 komandas sastāvs 6. Sergeja Žoltoka piemiņas turnīram

Vārtsargi: Jānis Kalniņš (Liepājas Metalurgs), Toms Broks (HK „Rīga”);

Aizsargi: Mārtiņš Jakovļevs (HK „Rīga”), Artūrs Salija (HK „Rīga”), Ēriks Ševčenko (HK „Rīga”), Mārtiņš Poreis (HK „Rīga”), Artūrs Salija (HK „Rīga”), Raimonds Tūbelis (HK „Rīga”), Rolands Gritāns (Liepājas Metalurgs), Gļebs Rogoza (Liepājas Metalurgs), Reinis Demiters (Liepājas Metalurgs), Romāns Ševčenko (Liepājas Metalurgs);

Uzbrucēji: Māris Bičevskis (HK „Rīga”), Juris Upītis (HK „Rīga”), Elvis Biezais (HK „Rīga”), Miks Lipsbergs (HK „Rīga”), Raimonds Upenieks (HK „Rīga”), Vladislavs Dobrenkijs (HK „Rīga”), Artūrs Mickēvičs (HK „Rīga”), Edgars Āboliņš (Liepājas Metalurgs), Māris Deļevka (Liepājas Metalurgs), Egīls Kalns (Liepājas Metalurgs), Bruno Zābis (Liepājas Metalurgs), Ronalds Ķēniņš (GC/Kusnacht/Lions (Šveice)), Ģirts Jansons (Arboga, J20 (Zviedrija)).

Turnīra kalendārs: 1. septembris 19:00 Latvija U-20 – Baltkrievija U-20; 2.septembris 16:00 Dānija U-20 – Baltkrievija U-20, 19:15 Latvija U-20 – Krievija U-18; 3.septembris 16:00 Baltkrievija U-20 – Krievija U-18, 19:15 Latvija U-20 – Dānija U-20; 4, septembris 15:00 Krievija U-18 – Dānija U-20.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites