Rīgas DINAMO zaudējums pret Fīniksas COYOTES 1:3

Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Rīgas DINAMO šodien Arēnā Rīga aizvada vēsturisku maču pret NHL klubu Fīniksas COYOTES, un spraigā mačā atzina ziemeļamerikāņu pārākumu ar 1:3.

Fīniksas COYOTES šī ir pēdējā pārbaude pirms NHL regulārā čempionāta, kuru fīniksieši uzsāks Prāgā ar spēlēm pret Bostonas BRUINS. Rīgā COYOTES ielidoja tikai nepilnas četras stundas pirms spēles no Prāgas un pa tiešo no lidostas devās uz Arēnu Rīga.

Savukārt, Rīgas DINAMO KHL sezona jau rit pilnā sparā. Uz šo spēli Rīgas DINAMO sastāvā tiks pieteiktas četras pilnas maiņas un divi vārtsargi. Šīs dienas mačā neliela savainojuma dēļ nevarēja piedalīties uzbrucējs Tomaš Surovijs, kā arī nemaz netika pieteikti spēlei uzbrucēji Podziņš un Mikuš, aizsargs Rodrigo Laviņš.

Visa spēle pagāja visai aizraujošā cīņā ar Fīniksas hokejistu pārsvaru un var teikt, ka iznākums beigās bija likumsakarīgs, lai arī DINAMO bija labas iespējas gūt vārtus taču tās netika izmantotas. Pirmajā trešdaļā COYOTES uzreiz pārņēma iniciatīvu, un ļoti mērķtiecīgi kontrolēja spēles gaitu, paši uzbrūkot vairāk un arī ar aktīvu spēli vidus zonā un savā zonā neļāva brīvi mūsējiem uzsākt uzbrukumus. Šāds spēles zīmējums saglabājās līdz pat mača beigām un lai arī Rīgas DINAMO mēģināja lauzt spēles gaitu, visi centieni atdūrās pret organizēto COYOTES aizsardzību.

Pirmās trešdaļas beigās COYOTES guva pirmos vārtus, kad pēc mūsējo pozicionālas kļūdas, neviena nepiesegtais Pyatt varēja raidīt Tellqvista atsisto ripu tukšā stūrī – 0:1. Otrās trešdaļas vidū pēc teicamas Trottera piespēles Hartigans no vārtu priekšas izlīdzināja rezultātu – 1:1. Tomēr līdzsvars saglabājās tikai līdz 2. perioda beigām, kad 11 sekundes pirms sirēnas, mazākumā mūsu aizsargi neizsekoja viesu čehu maiņas uzbrukumam, un Pruha no vārtu priekšas raidīja ripu Holta vārtos – 1:2. Diemžēl trešā perioda vidū Stempņaks vēlreiz realizēja skaitlisko vairākumu, uz tablo iededzot beigu rezultātu – 1:3.

2010. gada 6. oktobris, Arēna Rīga (10 520 skatītāji)

Rīgas DINAMO – Phoenix COYOTES 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)

Vārtu guvēji: 18:55 Pyatt (Jovanski, Stempniak) 0:1, 30:20 Hartigan (Trotter, Ņiživijs) 1:1, 39:49 Prucha (Vrbata vair.) 1:2, 48:24 Stempniak (Pyatt vair.) 1:3.

Vārtsargi: Tellqvist (no 29:16 Holt) – Brizgalov (no 29:16 LaBarberba)

Metieni: 19-42 (5-14, 7-15, 7-13)

Iemetieni: 25-50

Soda minūtes: 16-8 (2-2, 6-4, 8-2)

Labākie spēlētāji: Holt – Stempniak

Teksts un foto: dinamoriga.eu