Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi: ,

„Dinamo Rīga” turpmāk vadīs Aigars Kalvītis


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Pirmdien, 8. novembrī notika AS „Dinamo Rīga” akcionāru kopsapulce, kurā tika izskatīti vairāki būtiski sabiedrības organizatoriskie jautājumi, kā arī izvērtēts komandu šīs sezonas starts Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) un Jaunatnes hokeja līgā (MHL).

AS „Dinamo Rīga” ir saņēmusi sabiedrības padomes priekšsēdētāja Gunta Ulmaņa iesniegumu, par to, ka sakarā ar ievēlēšanu Latvijas Republikas 10. Saeimā, viņam ir jāatstāj ieņemamais amats AS „Dinamo Rīga”. Kopsapulces dalībnieki par jauno padomes priekšsēdētāju ievēlēja līdzšinējo padomes priekšsēdētāja vietnieku Juri Savicki.

Juris Savickis ierosināja veikt izmaiņas arī AS „Dinamo Rīga” valdes sastāvā, un ar akcionāru kopsapulces dalībnieku lēmumu par AS „Dinamo Rīga” valdes priekšsēdētāju tika apstiprināts līdzšinējais padomes loceklis Aigars Kalvītis.

AS „Dinamo Rīga” akcionāru pilnsapulce uzklausīja arī Rīgas DINAMO ģenerālmenedžera Normunda Sējēja ziņojumu par komandas un katra atsevišķa spēlētāja sniegumu šīs sezonas pirmajā daļā. Uzklausot ziņojumu, tika izdarīts secinājums, ka ne visi Rīgas DINAMO komandas hokejisti ir attaisnojuši uz viņiem liktās cerības. Normundam Sējējam kopā ar komandas vecāko treneri tika dots uzdevums sagatavot un iesniegt akcionāriem priekšlikumus par komandas snieguma uzlabošanu un sastāva pastiprināšanu ar jauniem spēlētājiem. Kā pozitīvs tika novērtēts Rīgas DINAMO sniegums sezonas sākumā, bet kā neapmierinošs tika novērtēts komandas sniegums pirmā etapa pēdējās spēlēs, kad tika piedzīvoti vairāki nepatīkami zaudējumi. Savukārt, jauniešu komandas HK RĪGA startu MHL čempionātā AS „Dinamo Rīga” akcionāri novērtēja kā teicamu.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites