Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


M. Rēdlihs un Troters guvuši savainojumus


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Šobrīd Rīgas DINAMO turpina intensīvu gatavošanos nākamajām KHL regulārā čempionāta spēlēm, taču treneriem dažādu iemeslu dēļ var nākties ieviest zināmas korekcijas sastāvā.

Diemžēl savainojumus ir guvuši uzbrucēji Miķelis Rēdlihs un Broks Trotters, un šobrīd vēl nav iespējams pateikt vai abi hokejisti varēs piedalīties nākamajās Rīgas DINAMO spēlēs. Miķelim Rēdliham kājas savainojums šobrīd liedz pilnvērtīgi trenēties, bet Brokam Trotteram ir rokas savainojums. Par to vai šie abi hokejisti brauks kopā ar komandu četru spēļu izbraukumā tiks nolemts tikai otrdien – īsi pirms pašas izbraukšanas.

Tāpat treneri ir nolēmuši uz fārmklubu SK LIEPĀJAS METALURGS nosūtīt uzbrucēju Juri Štālu, kuram būs jāpalīdz liepājniekiem cīņās Baltkrievijas Atklātajā čempionātā un IIHF Kontinentālajā kausā. Iespējams LIEPĀJAS METALURGA sastāvu pastiprinās arī aizsargs Jānis Andersons (šobrīd gan viņš ir savainots) un vārtsargs Edgars Lūsiņš.

Savukārt, no jauniešu komandas HK RĪGA šobrīd kopā ar Rīgas DINAMO trenējas uzbrucēji Raimonds Vilkoits un Miks Indrašis, kā arī aizsargs Artūrs Salija.

Autors / Foto: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites