Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Latvijai uzvara pār Norvēģiju un pirmā vietā turnīrā (papildināts)


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Latvijas hokeja izlase šodien Izaicinājuma turnīra pēdējā spēlē ar rezultātu 5:4 (2:1, 2:2, 1:1) apspēlēja mājiniekus – Norvēģijas izlasi. Ar šo uzvaru mūsu komanda nodrošināja pirmo vietu turnīrā.

Pirms gaidāmās spēles, kļuva zināms, ka uzvara mačā nodrošinātu Latvijas valstsvienībai pirmo vietu turnīrā, jo mūsu komandas pāridarītāji ukraiņi ar rezultātu 1:3 piekāpās Itālijai. Latvijas komanda spēles 16.tajā minūtē izvirzījās vadībā (Džeriņš), uzreiz mājinieki spēles rezultātu izlīdzināja, tomēr vienu sekundi pirms perioda beigām Robertam Bukartam izdevās pārspēt Itāļu vārtsargu. Spēles gaitā Latvijas izlases labā otros vārtus guva Andris Džeriņš, pa reizei pretinieku vārtsargu pārspēja Kaspars Saulietis un Jānis Andersons. spēlei beidzoties, rezultāts 5:4 par labu Latvijas izlasei. Par mača labāko spēlētāju Latvijas komandā tika atzīts divu vārtu autors Andris Džeriņš.

Skatoties rezultatīvāko spēlētāju statistikā, secinām, ka pirmās piecas vietas tajā ieņem mūsu komandas spēlētāji. Par rezultatīvāko kļuva Gints Meija 6 (1+5), Pieci punkti (3+2) Robertam Bukartam un Andrim Džeriņam, četri punkti – Kasparam Saulietim (1+3) un Armandam Bērziņam (0+4).

Pēc uzvarētās spēles pār Norvēģijas valstvienību, Latvijas hokeja izlases ģenerālmenedžeris Māris Baldonieks atzina: Šis bija labi noorganizēts turnīrs, norvēģi tiešām bija pacentušies. Gribu uzsvērt Latvijas hokeja federācijas devumu, kura spēja savāk lielisku koletīvu šim turnīram. Kopumā esam sasnieguši ko gribējām, ļāvām pierādīt jaunajiem spēlētājiem sevi starptautsikajā līmenī. Gan pēdējā spēlē ar norvēģiem, gan ieriekšējās spēlēs visiem spēlētājiem dega acis, katrs centās pierādīt sevi ar lielu atdevi. Šobrīd ir tāda laba padarīta darba sajūta. Mēs esam sasnieguši ko gribējām. Par pēdējo spēli runājot, grūti gāja ar noraidījumiem, bet spēlētāji spēja savākties un izcīnīt uzvaru spēlē un visā turnīrā. Sakarā ar Ronalda Ķēniņa nespēlēšanu spēles otrajā daļā, tad viņam pēc grūdiena apmalē ir stipri sasists sāns un treneris nolēma viņu pasaudzēt.

Euro Ice Hockey Challenge
Norvēģija – Latvija 4:5 (1:2, 2:2, 1:1)

Vārti: 16:08 Džeriņš (Meija) 0:1, 17:17 Lorencens (Kristiansens, Tolefsens, vair.) 1:1, 19:59 Bukarts (Pujacs, Iliško, vair.) 1:2, 22:02 Saulietis (Štāls, Bērziņš, vair.) 1:3, 29:04 Džeriņš (Meija, Pujacs, vair.) 1:4, 32:47 Andersens (Espelands, Lorencens) 2:4, 39:58 Espelands (Skrēders, Roimarks, vair.) 3:4, 54:24 Andersons (Meija, Bukarts, vair.) 3:5, 59:44 Skrēders (Roimarks, Tolefsens, vair.) 4:5


  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites