Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


LTV 7 tiešraidēs Rīgas “Dinamo” KHL play-off spēles


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Jau trešdien Rīgas “Dinamo” uzsāks cīņu par Gagarina kausu – pirmajā KHL play-off kārtā rīdziniekiem jātiekas ar Maskavas “Dinamo”. Visas spēles tiešraidēs un arī ekspertu studijas pārraidīs LTV 7.

Rīdzinieki pret Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto komandu – lielāku intrigu šoreiz pat grūti vēlēties! Šoreiz jau pirmajā kārtā konferenču ceturtdaļfinālos mači līdz četrām uzvarām un maksimāli iespējamas pat septiņas spēles abu komandu starpā. Maskavas “Dinamo” pēc regulārās KHL sezonas Rietumos ieņēma otro vietu, rīdzinieki septīto, taču play-off spēlēs vairs tam nebūs būtiskas nozīmes. Tik vien, ka nelielas sava laukuma priekšrocības maskaviešiem – ja būs nepieciešama septītā spēle, tā notiks Maskavā.

Rīdzinieki jau pierādījuši, ka var uzvarēt arī Maskavas “Dinamo” un janvārī tas izdevās jau divreiz – gan savā, gan pretinieku laukumā. Maskaviešiem ir nedaudz lielākas sastāva izvēles iespējas, bet nevarētu teikt, ka viņu rindās ir ļoti daudz zvaigžņu. Rīdzinieku trumpis – pašatdeve un cīņasspars, turklāt jācer arī uz abu vārtsargu Krisa Holta un Mikaela Telkvista teicamu sniegumu play-off spēlēs.

Pirmās divas spēles pēc reglamenta Maskavā 23.un 24.februārī – LTV 7 tiešraides trešdien no 15.45 un ceturtdien no 18.15 . Sestdien 26.februārī un svētdien 27.februārī komandas spēlēs Rīgā – sestdien mačs šoreiz sāksies pulksten 19.00 un tiešraide jau no 18.45, svētdien pārraide no 16.45. Piektais mačs paredzēts 1.martā Maskavā, sestais – 3.martā Rīgā un ja vajadzēs izšķirošā septītā spēle būs 5.martā Maskavā. Tālāk tiks tā komanda, kas pirmā izcīnīs četras uzvaras. Ja pamatlaiks beigsies neizšķirti, jāspēlē pagarinājums līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem, pēcspēles metienu paly-off nebūs.


1 komentāri šim rakstam

  1. Ivars Saka:

    Paldies, ltv7 kā vienmēr labā ziņā rullē!
    Tā tik turēt!

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites