Znaroks sūdzēs tiesā portālu “pietiek.com” par apmelošanu


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Oļegs Znaroks plāno sūdzēt tiesā portālu “pietiek.com”, kas izplatīja audioierakstu, kurā it kā Znaroks ļoti rupji lamājas ar hokejistiem.

1. martā “pietiek.com” publicēja kāda lasītāja atsūtīto aptuveni septiņas minūtes garu audioierakstu, kurā dzirdamā vīrieša balss, pēc portāla veidotāju domām, ļoti atgādina Latvijas hokeja izlases trenera Oļega Znaroka balsi. Audio ierakstā kāds vīrietis ļoti rupju lamājās krievu valodā, bet raksta virsraksts bija: “Tā runāja Latvijas Republikas hokeja izlases galvenais treneris”.

“Es nelasu un neinteresējos par visādiem niekiem, ko raksta internetā. Interesējos tikai par hokeja profesionāļu rakstiem un komentāriem. Taču iznāca tā, ka man par to pateica man tuvi cilvēki. Visi bija sašutuši par šo bezjēdzīgo falsifikāciju. Arī par to, ka daži speciālisti, nemēģinot noskaidrot, vai tā ir taisnība, vai – ne, reaģēja ar saviem komentāriem. Acīmredzot viņiem ir daudz brīva laika. Manā astoņu gadu trenera darbā, kad sāku trenēt jauniešus, neviens spēlētājs nevar man pārmest, ka es esmu kādu apvainojis vai pazemojis. Es to tā negrasos atstāt. Cilvēkam, kurš ir izplatījis šos melus, nāksies atbildēt par savu nekrietno rīcību. Pie tā jau strādā juristi,” šodien intervijā “Sporta Avīzei” stāsta Znaroks.

Autors: nra.lv


1 komentāri šim rakstam

 1. Jānis Saka:

  Es piekrītu Znarokam!
  Åādi nedrÄ«gst darÄ«t!
  Ä«stenÄ«bā tā ir ne tikai Znaroka apkaunoÅana bet arÄ« visas LATVIJAS HOKEJA ZAIMOÅ ANA!

  PILNÄŖBÄ€ PIEKRÄŖTU MÅŖSU TRENERIM!

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites