Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Rīgas DINAMO piedalīsies Špenglera kausā 2011


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Rīgas DINAMO kluba vadība nosūtījusi apstiprinājuma vēstuli tam, ka piedalīsies starptautiskajā hokeja turnīrā ŠPENGLERA KAUSS 2011 (Spengler cup 2011), kas no š.g. 26. – 31. decembrim norisināsies Šveices pilsētā Davosā. Rīgas DINAMO līdzdalība ŠPENGLERA KAUSA 2011 izcīņā ir saskaņota arī ar KHL vadību.
Starptautiskais hokeja turnīrs ŠPENGLERA KAUSS 2011 ir vecākais šāda veida turnīrs pasaulē, kas norisinās jau kopš 1923. gada. Turnīra daudzo gaidu laikā tajā ir piedalījušies Eiropas spēcīgākie klubi, kā arī dažādas komandas no Ziemeļamerikas, un līdz ar to ŠPENGLERA KAUSS ir kļuvis par vienu no prestižākajiem hokeja turnīriem. Saskaņā ar turnīra nolikumu tajā piedalās 6 komandas – 2 Šveices komandas (ieskaitot mājiniekus HC DAVOS), 2 komandas no KHL (viena, no kurām būs Rīgas DINAMO), kā arī Kanādas izlase un Čehijas klubs. Pēdējos trijos ŠPENGLERA KAUSA izcīņas turnīros uzvaras ir izcīnījušas komandas no KHL – 2008. gadā Maskavas DINAMO, 2009. gadā Minskas DINAMO, 2010. gadā Sanktpēterburgas SKA.

Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites