Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Šuplers vairs nebūs Rīgas DINAMO galvenais treneris


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Slovāku speciālists Jūliuss Šuplers, kurš trīs sezonas bija Rīgas DINAMO galvenais treneris, pieņēmis lēmumu nepagarināt līgumu ar Rīgas DINAMO, un tuvākajā laikā izlems kurā KHL klubā turpinās savu karjeru, jo piedāvājumi ir vairāki.

Pēc Rīgas DINAMO vadībai pateiktā lēmuma Jūliuss Šuplers atzina: „Rīgas DINAMO vadība man izteica piedāvājumu turpināt sadarbību arī nākamajā sezonā, un līguma nosacījumi bija tādi paši kā iepriekšējā sezonā. Esmu pateicīgs Rīgas DINAMO vadībai par izrādīto uzticību šo trīs aizvadīto sezonu garumā, jo es strādājot ar komandu jutu vadības atbalstu arī tajos brīžos, kad rezultāti nebija tik spīdoši, kā gribētos. Milzīgs paldies arī spēlētājiem, apkalpojošam personālam un kluba administrācijai, jo hokeja komandā sīkumu nav, un katram ir savi pienākumi, kurus varbūt cilvēki no malas nepamana, taču tiem ir milzīga nozīme rezultātu sasniegšanā. Protams, atsevišķu paldies vēlos izteikt fantastiskajiem līdzjutējiem, kuri neapšaubāmi ir labākie Eiropā un iespējams arī visā pasaulē. Tāds atbalsts, kāds bija Rīgas DINAMO no līdzjutēju puses nav nevienai citai KHL komandai, un pie tādiem līdzjutējiem nav iespējams slikti spēlēt. Rīga vienmēr manā sirdī ieņems īpašu vietu, un es nekad neaizmirsīšu šeit aizvadītās sezonas, tomēr esmu sapratis, ka ir pienāci laiks kaut ko mainīt savā dzīvē un doties tālāk – pieņemt jaunu izaicinājumu. Tieši tādēļ arī pieņēmu lēmumu neturpināt strādāt ar Rīgas DINAMO, bet komandu, kurā es strādāšu nākamajā sezonā nosaukšu jau tuvākajā laikā, jo piedāvājumi ir vairāki.”

Jūliuss Šuplers kļuva par pirmo atjaunotā Rīgas DINAMO treneri 2008. gadā, un visās trijās aizvadītajās KHL sezonās kopā ar komandu ir iekļuvis play-off, bet pēdējās divās sezonās arī pārvarēja play-off 1. kārtu. Pavisam KHL regulārajā čempionātā Rīgas DINAMO Jūliusa Šuplera vadībā 166 spēlēs ir izcīnījusi 83 uzvaras un piedzīvojusi 83 zaudējumus, bet KHL play-off mačos 23 spēlēs ir 9 uzvaras un 14 zaudējumi.

Avots: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites