Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Sievietēm zaudējums pret Vāciju


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Vakar, Latvijas sieviešu izlase aizvadīja savu pirmo spēli pasaules čempionātā 1. divīzijā pret turnīra favorītēm Vācijas izlasi, diemžēl ar minimālu pārsvaru 1:2 (1:1, 1:0, 0:0) nācās atzīt mājinieču pārākumu.

Kamēr Latvijas izlasei pirmdien un otrdien bija brīvdiena, visa čempionāta neapšaubāmā favorīte Vācijas izlase pirmajā spēlē pārliecinoši ar 4:0 appēlēja Austrijas komandu.

Vācijas izlase jau astotajā minūtē atklāja spēles rezultātu. Nepilnu minūti pēc zaudētiem vārtiem pēc Ineses Gecas-Miljonies piespēles līdzsvaru panāca komandas kapteine Iveta Koka, 1:1. Otrā perioda vidū vācietes vēlreiz spēlē izvirzījās vadībā, šo minimālo pārsvaru noturot līdz pat spēles beigām, 1:2.

Jāatzīst, ka lielisku sniegumu nodemonstrēja mūsu komandas vārtsardze Lolita Andriševska, kura tvairīja 51 no 53 mestajām ripām. Mūsu vārtsardze pamatoti tika atzīta par labāko spēlētāju Latvijas komandā.

Šodien mūsu komandai paredzēta čempionāta otrā spēle pret spēcīgo Ķīnas izlasi.

Pēc spēles Latvijas sieviešu izlases menedžeris Haralds Ozoliņbeiks atzina: Visas meitenes cīnījās varonīgi, bet pretinieces izrādījās spēcīgākas. Andriševska parādīja labu sniegumu pret vācietēm, ka pat mājinieču fani tai aplaudēja. Visām meitenēm noskaņojums ir kaujiniecisks, gatavojoties nākamai cīņai pret Ķīnas izlasi.

Pasaules čempionāts hokejā sievietēm. 1. divīzija

Vācija – Latvija 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
Vārti: 7:33 1:0 Buša (Goca), 8:25 1:1 Koka (Geca – Miljone), 31:16 2:1 Goca (Kamenika, Kracere).
Metieni 53-14
Soda minūtes: 10-14
Vārtsardzes: Šrodere – Andriševska


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites