Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Znaroks: “Tiesneši negribēja pieļaut to, ka uzvaram somus”


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Oļegs Znaroks pēc mūsu izlases zaudējuma pasaules čempionāta spēlē “bullīšos” 2:3 pret Somiju kritiski izteicās par spēles tiesnešiem, kuri, pēc Znaroka domām, esot pietiesājuši somiem.

“Pietrūka ne tikai veiksmes… Domāju, ka tiesneši mums nepalīdzēja. Trešajā periodā pie spēles piecatā pret četriem bija tāds pats noraidījums aiz vārtiem. Pēc tam, spēlējot trijatā pret četriem, pret Oskaru Cibuļski bija pārkāpums. Par “bullīšiem” – domāju, ka uzvarēsim, jo līdzvērtīgu spēlētāju nav ne Laurim Dārziņam, ne Aleksandra Ņiživijam, nedz arī Herbertam Vasiļjevam,” pēc zaudējuma somiem izteicās Oļegs Znaroks.

Runājot par tiesāšanu, Znaroks uzskatīja, ka Jēkabs Rēdlihs noraidīts nepelnīti: “Tiesnesis jau gaidīja to brīdi, kad varēs mums iedot divas minūtes. Tas taču bija redzams. Viņi nedrīkstēja pieļaut to, ka somi zaudētu Latvijai. Pirms tam puišiem teicām, lai spēlē akurātāk…”

Vaicāts par to, vai Ņiživijs papildlaikā nespēlēja tāpēc, lai viņam pietaupītu enerģiju pēcspēles metienu sērijai, mūsu izlases galvenais treneris atbildēja apstiprinoši.

Treneris skaidroja mūsu komandas lēno sākumu: “Zinājām somu spēles stilu – viņi jau no paša sākuma izdara spiedienu, tāpēc mums bija svarīgi izturēt pirmās desmit minūtes. Tāpēc arī piespiedāmies vārtiem. Pret somiem bija grūtāk spēlēt nekā pret čehiem, jo somi ļoti labi slido.”

“Kustības ziņā somiem nezaudējām. Mēs guvām divus vārtus vairākumā, arī viņi divreiz realizēja vairākumu, bet vienādos sastāvos momenti bija abām komandām. Edgars Masaļskis neslikti nostāvēja,” piebilda Znaroks.

Treneris atklāja, ka šodien komandai rīta treniņa apmeklējums būs pēc katra hokejista individuālajiem ieskatiem: “Ja mums atļaus pārbīdīt treniņu uz vēlāku laiku, tad varbūt būs obligātais. Spēle pret somiem mums beidzās vēlu, kamēr vēl tiksim uz viesnīcu un gulēt. Pēc tādas spēles jau neviens nevarēs mierīgi aizmigt… Bet treniņš ielikts jau plkst. 10:00.”

Znaroks uzskata, ka mūzu izlase šajā čempionātā izskatās labāk nekā tas bija pirms gada, kad pasaules meistarsacīkstes notika Vācijā, it īpaši tas attiecas uz fizisko sagatavotību.

Autors: Valdis Bērziņš / SportaCentrs.com


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites