Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi: ,

Hokeja fani saka paldies Latvijas izlasei par 15 pavasariem pasaules elitē


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Vakar Pasaules Čempionāta finālspēlē uzvaru pār Zviedriju izcīnīja Somijas hokeja izlase, kļūstot par jaunajiem pasaules čempioniem.

Vēl pirms finālspēles Fanuteltī pie Kongresa nama tika aicināti Latvijas hokeja izlases spēlētāji ar galveno treneri Oļegu Znaroku, ģerelālmenedžeri Sandi Ozoliņu un Latvijas Hokeja federācijas prezidentu Kirovu Lipmanu priekšgalā, kur Latvijas hokeja fani pateicās izlasei par 15 fantastiskiem Latvijas hokeja pavasariem pasaules elitē – gan Pasaules Čempionātiem, gan Olimpiādēm, gan šopavasar Slovākijā nosargāto šo tradīciju turpinājumu! Pēc Latvijas Fanu organizācijas pārstāvju Kerijas Paukinas un Dināra Kvedova pateicības vārdiem un veiksmes vēlējumiem mūsu valstsvienībai, komandai par cīņassparu, izturību, pašatdevi un saglabāto vietu pasaules elitē, kā arī Latvijas hokeja uzticīgajiem faniem par atbalstu pateicās Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans.

Puišiem par parādīto raksturu un komandas vienotību pateicās arī Sandis Ozoliņš un Oļegs Znaroks. Visi novērtēja un pateicās faniem par atbalstu gan šogad Slovākijā, gan visu šo 15 gadu laikā, kopš Latvijas izlase spēlē pasaules elitē un kuru laikā latviešu līdzjutēji ir ieguvuši zināmu starptautisku atpazīstamību un novērtējumu!

Atbalstīsim mūsējos arī nākošgad Somijā, lai šogad izlolotais sapnis par ceturtdaļfinālu (un ne tikai!), piepildītos nākošgad! Jo Somija Latvijas izlasei līdz šim bijusi draudzīgāka ar panākumiem: 7.vieta 1997.gada čempionātā Turku un 9.vieta 2003.gadā!


1 komentāri šim rakstam

  1. Agris Saka:

    Pilniigi piekriitu fanu rakstam!Un tas nekas ka shogad tik shvaka vieta,bet speeles bija skataamas.Puishi ciinijaas lloti labi,pietruuka mazliet veiksmes.Un tad gan tie nopeeleeji dziedaatu citu dziesmu.Bet tieshaam Latvija jau 15 gadus rullee ar Duuzziem ,un llauj mums priecaaties un just liidzi Elites komandaam.Paldies! Un nevajag Znarokam spalvas pluukaat,vinnam arii nau viegli sakomplekteet komandu.Atceros vinnu no pirmaam speeleem RD,vinnss vienmeert ir bijis ciiniitaajs,un Latvijai ir atdevis savus labaakos gadus.Es nonnemu vinna priekshaa cepuri.Paldies arii vinnam.Izturiibu un viss buus OK.LATVIJA RULLEE!!!
    Ar ciennu Agris Selfosaa!!!

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites