Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Latvija rīkos pasaules čempionātu sievietēm


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

2012. gada pasaules hokeja čempionāts sievietēm 1. divīzijas A grupas turnīrs tiks rīkots Latvijā. Pasaules čempionāts notiks Ventspilī no 25. līdz 31. martam.

Nākamā gada pavasarī Latvijas dāmu izlase savās mājās mērosies spēkiem par ceļazīmi uz elites divīziju ar Japānu, Kazahstānu, Norvēģiju, Austriju un Čehiju.

Atgādinām, ka iepriekšējā pasaules čempionātā 1. divīzijā, kas šo pavasari norisinājās Vācijā (Rāvensburgā), mūsu komanda izcīnīja trešo vietu, tādējādi kopējā rangā ierindojoties 11. vietā.

Ikgadējā IIHF kongresā kļuva zināms, ka Latvijas junioriem gadu mijā būs jādodas uz Kanādu, kur divās pilsētās Kalgari un Edmontonā no 26. decembra līdz 5. janvārim norisināsies U-20 pasaules čempionāts elites divīzijā. Mūsu komandas pretinieki būs Krievija, Šveice, Slovākija un Zviedrija.

U-18 grupā mūsējie arī spēlēs augstākajā līmenī, kura turnīrs nākamā gadā no 12. līdz 22. aprīlim notiks Šveicē. Latvija būs B apakšgrupā kopā ar Zviedriju, Krieviju, Vāciju un Šveici.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites