Atklāta Kārļa Skrastiņa un Oskara Bārtuļa hokeja nometne


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Ar lielu entuziasmu, ticību jaunajās hokeja paaudzes potenciālam un NHL treneru līdzdalību no 27. jūnija sākusi Kārļa Skrastiņa un Oskara Bārtuļa organizētā hokeja meistarības vasaras nometne jaunajiem hokejistiem, kas turpināsies līdz 04. jūlijam un norisinās Jelgavā.

Aicinājumam izmantot unikālo iespēju uzlabot savas hokeja spēlēšanas iemaņas NHL un Latvijas izlases spēlētāju vadībā vasaras nometnes ietvaros ir atsaukušies 74 bērni (65 spēlētāji un 9 vārtsargi) vecumā no 7 – 16 gadiem, kuru vidū ir arī jaunieši no kaimiņvalstīm – Baltkrievijas, Somijas un Lietuvas. Jaunie hokejisti ar degsmi un aizrautību ir uzsākuši treniņu programmu – ik dienas notiek divi ledus treniņi Jelgavā Krājbankas ledus hallē un ārpus ledus nodarbības. Kopumā paredzētas 8 treniņu dienas, kurās jaunā spēlētāju paaudze uzlabos savas prasmes kopā ar Latvijas izlases aizsargiem Oskaru Bārtuli un Kārli Skarstiņu un treneriem, kuru vidū ir rūdītie NHL profesionāļi – slidošanas tehnikas speciālists Vjačeslavs Kuznecovs no Filadelfijas Flyers un ripas kontroles un metienu tehnikas treneris Tims Turks no Motreālas Canadians.

„No savas pieredzes varu apliecināt, ka viņi ir izcili profesionāļi savā jomā,” apstiprina Oskars Bārtulis, „un viņi nometnes laikā palīdzēs padsmitniekos ielikt to praktisko pamatu, kas nākotnē paaugstinās viņu izredzes kļūt par profesionāliem spēlētājiem un veidot pārliecinošu karjeru.”

„Darbs nometnē norisinās vairākās grupās. Treniņu mērķis ir uzlabot spēlēšanas tehniku strādāt pie niansēm,” stāsta Kārlis Skrastiņš un ir gandarīts par pusaudžu atdevi, „prieks, ka padsmitnieki, par spīti saulainajam laikam, šo lietu uztver ļoti nopietni un ir gatavi mācīties, lai gūtu sasniegumus. Tas mūs iedvesmo un mēs netaupām spēkus, lai dotu jaunajiem censoņiem mūsu zināšanas un dalītos pieredzē.”

Kārlis Skrastiņš – Latvijas hokeja izlases aizsargs, bijušais komandas kapteinis, NHL aizsargu titula „Dzelzs Vīrs” ieguvējs un Dalasas Stars aizsargs.

Oskars Bārtulis – Latvijas hokeja izlases aizsargs, viens no labākajiem jaunās paaudzes spēlētājiem, Filadelfijas Flyers aizsargs.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites