Tretjaks un Naumovs gatavo Latvijas jauno maiņu


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Vairāk kā nedēļas garumā no 6. līdz 15. jūlijam „Volvo SC” ledus hallē jau otro gadu norisinājās Latvijas izlases bijušā vārtsarga Sergeja Naumova un leģendārā Vladislava Tretjaka starptautiskā vārtsargu meistarības skola.

Vladislava Tretjaka Vārtsargu skolas tiek organizētas dažādās pasaules valstīs un ir augsti novērtētas šī sporta veida profesionāļu vidū. Līdz ar to, arī LHF ir radusi iespēju finansiāli atbalstīt divus Liepājas hokeja skolas audzēkņus – Reini Petkusu un Kristapu Nazarovu (abi 1995. g. dz.) un divus SK „Rīga” vārtsargus – Nilu Grīnfogelu (1994. g. dz.) un Rihardu Cimermani (1993. g.dz.), no kuriem abi pēdējie jau paspējuši „uzspīdēt” Latvijas jauniešu izlasē.

Rīgā rīkotajās starptautiskajās treniņnodarbībās, piedalās 44 jaunieši no Latvijas, Krievijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas, Somijas, Lielbritānijas un Spānijas, kuri tika sadalīti divās vecuma grupās: 7 – 14 un 15 – 18 gadu robežās.

Sarīkotajā preses konferencē „Volvo SC” ledus hallē Vladislavs Tretjaks atzina, ka tā ir viena no labākajām vārtsargu skolām pasaulē. Viss tiek sarīkots augstākajā kvalitātē. Bez tam, leģendārais vārtsargs uzsvēra arī lielu LHF nozīmi, kura uz šo nometni deleģēja četrus savu gadu perspektīvākos vārtsargus, jo jaunatne ir mūsu nākotne un par to ir jādomā.

Sergejs Naumovs sacīja, ka ir liels prieks, ka jau otro reizi ir izdevies Rīgā noorganizēt vārtsargu skolu: Mēs esam pateicīgi Vladislavam Tretjakam par viņa atsaucību, ka viņam izdevās savā saspringtajā grafikā atrast laiku līdzdalībai šādā pasākumā. Hokejs jau ir kļuvis par Latvijas nacionālo sporta veidu, un tieši pateicoties hokejam, mūsu valsti pazīst daudzās pasaules valstīs. Nodarbības pie tāda profesionāļa kā Vladislavs Tretjaks, noteikti būs jauns impulss mūsu hokeja attīstībai.

LHF prezidents, Kirovs Lipmans bija gandarīts par sarīkoto vārtsargu treniņnometni: Vladislava Tretjaka klātbūtne iedvesmo visus jaunos vārtsargus ar kuriem viņš kopā strādā. LHF ar Tretjaku (Krievijas Hokeja federācijas prezidentu) sadarbojas jau ļoti ilgi, mums ir izveidojušās lieliskas attiecības. Arī Krievijas un Latvijas hokeja federācijas savā starpā ir draudzīgas. Tas lolo lielas cerības nākotnē.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites