Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Latvijas hokeja izlasi vadīs kanādietis Teds Nolans


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Vakar Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ārkārtas valdes sēdē tika apstiprināts jaunais Latvijas hokeja izlases vecākais treneris, par kuru kļuvis Kanādas speciālists Teds Nolans, ar kuru tuvākajās dienās tiks parakstīts oficiāls līgums.

Visas vasaras garumā LHF aktīvi strādāja pie Latvijas izlases jaunās vadības veidošanas. LHF prezidents Kirovs Lipmans vasaras sākumā bija devies uz ASV, lai klātienē tiktos ar potenciālajiem trenera amata kandidātiem, lai veiktu pārrunas un iepazītos ar viņu programmām un skatu uz Latvijas hokeja izlasi. Šajā sakarībā tika izraudzīti pieci izlases trenera amata kandidāti, no kuriem palika divi: Teds Nolans un Maiks Kīnans, kurš sev zināmu apsvērumu dēļ nepieņēma LHF piedāvājumu. Līdz ar to šodienas LHF ārkārtas valdes sēdē Latvijas hokeja izlases galvenā trenera amatā vienbalsīgi tika apstiprināts Kanādas speciālists Teds Nolans, kurš augusta beigās ieradīsies Rīgā.

51 gadus vecajam Nolanam ir liela pieredze trenera amatā. Viņš ir strādājis ar tādām NHL komandām kā Bufalo „Sabres”, Ņujorkas „Islanders”, Hartfordas „Whalers” un Tampabejas „Lighting”. 1996./1997. gada sezonā, būdams Bufalo „Sabres” vecākais treneris, saņēmis Džeka Adamsa balvu. Kopš 2009. gada bijis AHL kluba Ročesteras „Americans” hokeja operāciju viceprezidents.

Līdz ar jaunā Latvijas hokeja izlases vecākā trenera apstiprināšanu LHF vēl ciešāk turpinās sadarboties ar Rīgas „Dinamo” – ar mērķi sasniegt augstvērtīgus rezultātus, no kā iegūs viss Latvijas hokejs.

LHF prezidenta Kirovs Lipmans pēc vēsturiskās valdes sēdes atzina: “Šī tiešām bija grūta vasara, tika veikts milzīgs darbs. Process izdevās ātrāk kā paredzējām. Mums bija vajadzīgs neitrāls, autoritatīvs treneris ar lielu pieredzi un labu izglītību. Tieši tāds ir Teds Nolans! Domājam viņu piesaistīt kā konsultantu arī U-20 izlasei, kurai gadu mijā ir paredzēts startēt pasaules čempionātā augstākajā divīzijā, Kanādā.”


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites