Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Kulda: “Spēlēšana AHL mani vairs neinteresē”


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Krievu portāls “allhockey.ru” publicējis garu un plašu interviju ar Latvijas hokejistu Artūru Kuldu, kurā viņš stāsta par spēlēšanu AHL un NHL, izredzēm tikt Vinipegas Jets sastāvā, Krisu Čeliosu un Latvijas hokeju.

“Komandas fārmklubā spēlēt vairs nevēlos. Pats jūtu, ka turienes līmeni esmu jau pāraudzis. Vēlos pārtraukt tur spēlēt, jo man vairs tas nav interesanti,” atzina Latvijas hokejists.

Izredzes iekļūt Vinipegas “Jets” sastāvā Latvijas izlases hokejists vērtē kā 50 pret 50. “Viss atkarīgs no paša. Jā, vienvirziena līgums ir daudziem spēlētājiem, taču, ja labi sevi parādīsi pirmssezonas nometnē, ir iespēja palikt komandā.”

Kulda atzinīgi novērtējis iespēju uzspēlēt kopā ar tādu hokeja leģendu kā Kriss Čelioss. “Spēlēt tādā vecumā, tik augstā līmenī un rādīt tādu sniegumu. Fenomenāli,” pauž Kulda. “Viņam ir neiedomājama pieredze. Pirmo Stenlija kausu viņš izcīnīja jau 1986. gadā, bet es piedzimu tikai pēc diviem gadiem, un vispār – puse komandas tolaik vēl nebija piedzimusi. Viņš ir īsts komandas spēlētājs – paskaidro un pamāca,” piebilst Kulda.

Piedāvājumi no Kontinentālās Hokeja līgas klubiem Kuldam nav bijuši. Rīgas “Dinamo” vadība esot apjautājusies par hokejista plāniem, taču nekas vairāk.

WILDE / SportaCentrs.com

Pilnu interviju ar Artūru Kuldu (krievu valodā) lasiet šeit.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites