Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi: ,

DINAMO dodas uz turnīru Somijā


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Rīgas DINAMO šovakar dosies uz Somiju, kur 19. un 20. augustā aizvadīs divas spēles četru komandu hokeja turnīrā „Etelä-Saimaa Tournament” Somijas pilsētā Lappeenranta. Bez Rīgas DINAMO vēl šajā turnīrā piedalīsies trīs Somijas spēcīgākās līgas „SM-liiga” klubi Lappeenranta SAIPA, Lahti PELICANS un Tamperes ILVES. Turnīra pirmajā dienā spēlēs DINAMO ar SAIPA un PELICANS ar ILVES, bet otrajā dienā savā starpā tiksies šo pāru uzvarētāji un zaudētāji.

Rīgas DINAMO šis ir viens no sagatavošanās posmiem, gatavojoties 2011./2012. gada KHL sezonai. Uz šo turnīru galvenais treneris Pekka Rautakallio kopā ar saviem palīgiem vedīs 23 hokejistus (2 vārtsargus, 7 aizsargus un 14 uzbrucējus). Veselības problēmu dēļ uz Somiju nedosies divi aizsargi Sandis Ozoliņš (muguras savainojums) un Kristaps Sotnieks (turpina rehabilitācijas kursu pēc apendicīta operācijas), bet jaunais vārtsargs Kristers Gudļevskis kopā ar HK RĪGA gatavosies Pasaules kausa izcīņas turnīram Omskā.

Rīgas DINAMO sastāvā uz Somiju dosies: vārtsargi Holt un Jučers; aizsargi Andersons, Cibuļskis, Galviņš, Laviņš, J. Rēdlihs, K. Rēdlihs un Reķis; uzbrucēji Ankipāns, Bukarts, Cipulis, Džeriņš, Karsums, Lucenius, Meija, Melin, Ņiživijs, Podziņš, M. Rēdlihs, Sprukts, Štāls un Warg.

„Etelä-Saimaa Tournament” turnīrā Somijā Rīgas DINAMO aizvadīs divas spēles – pirmajā dienā tiekoties ar mājiniekiem Lappeenranta SAIPA hokejistiem, bet otrajā dienā plkst. 14:00 tiksies ar PELICANS – ILVES pāra uzvarētājiem vai zaudētājiem.

„Etelä-Saimaa Tournament” kalendārs:

Piektdiena, 19. augusts

16:30, Pelicans – Ilves

19:30, SaiPa – Dinamo Rīga

Sestdiena, 20. augusts (neatkarīgi no 1. dienas spēles iznākuma, otrajā dienā mājinieki SaiPa spēlēs 17:00)

14:00, Dinamo Rīga – Ilves/Pelicans

17:00, SaiPa – Ilves/Pelicans

Visu turnīra spēļu maksas video translācijas internetā nodrošinās SaiPa-TV (http://82.203.210.184/maksu/ vai http://www.saipa.fi/). Translācijas būs somu valodā, un maksa par vienu dienu (abas attiecīgās dienas spēles) ir 10 EUR (desmit eiro).


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites