Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Dārziņš: “Man bija iespēja spēlēt NHL”


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

„Nolēmu piekrist komandas piedāvājumam, kura cīnās par Gagarina kausu. Man bija iespēja spēlēt NHL, bet nolēmu piekrist Kazaņas kluba piedāvājumam,” Kazaņas „Ak Bars” komandas jauno spēlētāju prezentācijas preses konferencē atzinis Latvijas izlases hokejists un bijušais Rīgas „Dinamo” līderis Lauris Dārziņš.

„Es gribu izcīnīt kādu kausu. Kāpēc, lai tas nebūtu Gagarina kauss? Kazaņai ir viena no labākajām komandām Eiropā, bet nevaru teikt, ka tas ir mans karjeras augstākais punkts, noteikti vēl vēlos progresēt,” pauž hokejists.

„Ir pagājis mēnesi kopš esmu Kazaņā, kolektīvs ir draudzīgs, man šeit ļoti patīk, pilsēta skaista, bāze veidota tā, ka spēlētāji var domāt tikai un vienīgi par hokeju. Fani izveidojuši man savu Youtube kanālu, sūta vārtu guvumus, ļoti patīkami atcerēties spēles momentus. Vislabāk atmiņā palicis vārtu guvums pret Mitišču „Atlant” komandu. Toreiz no 0:4 papildlaikā uzvarējām 5:4 un tā bija mana Dzimšanas diena. Tā laikam var notikt tikai reizi dzīvē,” stāsta Dārziņš.

jazzy / SportaCentrs.com

Foto: ak-bars.ru


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites