Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Nolans uzdāvina Lipmanam bungas


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Vakar, 23. augustā startēja ikgadējais 7. Sergeja Žoltoka piemiņas turnīrs, kurā piedalās Latvijas, Baltkrievijas un Norvēģijas U-20, kā arī Krievijas U-18 izlase. Spēles klātienē vēroja arī Latvijas nacionālās hokeja izlases vecākais treneris Teds Nolans.

Latvijas U-20 un Baltkrievijas U-20 spēles starplaikā jaunais Latvijas hokeja valstsvienības galvenais Treneris Teds Nolans uzdāvināja LHF prezidentam Kirovam Lipmanam indiāņu nacionālās bungas, tādā veidā izrādot cieņu un draudzības apliecinājumu.

Kā atzina Nolans, tad bungas ir darinātas viņa ciltī no naturālās dzīvnieka ādas. Uz bungām ir iegravētas četras rasu krāsas: balta, melna, sarkana un indiāņu, kas simbolizē visu rasu sadraudzību uz pasaules.

Šodien, ģimenes apstākļu dēļ, Teds Nolans ir devies atpakaļ uz dzimteni, bet pēc izstrādātās programmas atgriezīsies Latvijā septembrī, kad Rīgas „Dinamo” un HK „Rīga” aizvadīs virkni mājas spēles.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites