Sākas Latvijas dzelzceļa kausa izcīņa hokejā


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

24.augustā plkst. 15.30 ar spēli starp Jaroslavļas Lokomotiv un Mitišķu Atlant sākas kārtējā Latvijas dzelzceļa kausa izcīņa hokejā.

Šogad par LDz kausu cīnīsies sešas komandas Ņižņekamskas Ņeftehimik, Lapēnrantas SaiPa, Jaroslavļas Lokomotiv, Mitišķu Atlant, Minskas Dinamo un Rīgas Dinamo.

„Esam gandarīti, ka šogad mūsu turnīrā, kuru iedibinājām par godu LDz deviņdesmit gadu jubilejai, piedalās jau sešas komandas un interese par mūsu turnīru pieaug. Nākamgad ceram pulcēt vēl lielāku komandu skaitu. Komandām novēlam, lai uzvar spēcīgākie un ceram, lai spēcīgākie būtu rīdzinieki,” saka LDz prezidents Uģis Magonis.

Galveno balvu – kausu -, kā arī mazākus kausus otrās un trešās vietas ieguvējiem arī šogad speciāli šim turnīram izgatavoja metālmākslinieks Armands Vecvanags.

Uz turnīru aicināts ikviens hokeja un īpaši Rīgas Dinamo līdzjutējs. Prieks būs arī gados jaunākiem līdzjutējiem, kuriem periodu starplaikos nebūs garlaicīgi – būs gan konkursi un izklaides, gan izglītojošas multfilmas par drošību uz dzelzceļa.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites