Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Landmarkam pirmie vārti, ”Dinamo” 3. vieta


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Šovakar ar uzvaru pret Minskas ”Dinamo” (4:2) Latvijas Dzelzceļa kausa izcīņu noslēgusi Kontinentālās hokeja līgas vienība Rīgas ”Dinamo”, tādējādi iegūstot 3. vietu. Uzvaru kaldināja kanādiešu jaunpienācēja Džeimija Landmarka debijas vārtu guvums un rīdzinieku lieliskais sniegums vairākumā – trīs vārti.

Šovakar vietu ”Dinamo” vārtos atkal ieņēma raženais Kriss Holts, kuram tā bija otrā spēle turnīrā. Ribu sasituma dēļ nevarēja spēlēt Jēkabs Rēdlihs, tādēļ vienā pārī ar viņa brāli Krišjāni darbojās apendicīta operāciju pārcietušais Kristaps Sotnieks, bet kā liekais jeb septītais aizsargs tika pieteikts Jānis Andersons. Tāpat nespēlēja uzbrucējs Roberts Bukarts, kurš HK ”Rīga” sastāvā devies uz turnīru Omskā, bet otro maču pēc kārtas kā 13. uzbrucējs bija pieteikts kanādiešu jaunieguvums Džeimijs Landmarks.

Pirmā nopietnā iespēja gūt vārtus bija viesiem, bet Minskas uzbrucējs Aleksandrs Pavlovičs, palicis nepiesegts pie vārtiem, momentu neizmantoja. Mūsējie atbildēja ar Aleksandra Ņiživija palikšanu vienatnē pret vārtsargu, tomēr arī viņam neizdevās atklāt mača rezultātu. Tūdaļ moments bija arī jaunieguvumam Landmarkam, taču viņš neuztvēra acīgu Ģirta Ankipāna piespēli no kreisās malas. 5. minūtes izskaņā rīdzinieki pirmie tika pie vairākuma, kuru izdevās realizēt. Minskas ”Dinamo” vārtsargu Kevinu Lalandu par pārgalvīgo spēli ar nūju ar metienu tukšos vārtos sodīja Mārtiņš Karsums – 1:0!

Tūdaļ pie iespējas spēlēt nevienādos sastāvos tika arī viesi, jo divas piespiedu atpūtas minūtes bija jāizbauda zviedram Bjernam Melīnam. Pateicoties labai Holta un aizsargu sadarbībai, izdevās vārtus noturēt neskartus. Pēcāk, spēlējot vienādos sastāvos, tukšu vārtu priekšā Miķelis Rēdlihs tika apturēts tikai ar pārkāpuma palīdzību, bet Ģirtam Ankipānam ceļā bija minskiešu vārtsargs. Savu M.Rēdlihs gan panāca – vairākumā viņš pats uz pretinieku zilās līnijas pārķēra ripu un izrēķinājās ar Lalandu, raidot ripu starp viņa kājsargiem, – 2:0! Trešdaļu Oskara Cibuļska pārkāpuma dēļ nācās pabeigt mazākumā.

Otrā perioda ievadā mūsējos vēlreiz mazākumā atstāja M.Rēdlihs, bet skaitliskos sastāvus izlīdzināja aizsargs Arvīds Reķis, kurš aktīvi pieslēdzās pretuzbrukumam. Kopumā momentu bija krietni mazāk nekā pirmajā trešdaļā, tāpēc jāatzīmē M.Rēdliha plaukstas metiens, kurš bija mērķēts tuvajā vārtu devītniekā, bet lidoja pāri vārtiem. Ātri un asi pretuzbrukumi bija arī Minskas klubam, arī trijatā pret vienu aizsargu, bet glāba Holts, lai gan Guntis Galviņš kārtējo reizi rīdziniekus atstāja mazākumā.

Laba iespēja gūt pirmos vārtus ”Dinamo” rindās bija Niklasam Luseniusam, bet viņa raidījums no vārtu priekšas mērķi nesasniedza. Arī šī trešdaļa nepalika bez vārtu guvumiem – vairākumā acīgākais vārtu priekšā bija Landmarks, gūstot savus debijas vārtus Rīgā, – 3:0! Diemžēl vārtu guvumu aizēnoja Luseniusa savainojums – viņš nespēja ledu pamest paša spēkiem un pēcāk devās uz ģērbtuvēm. Tādējādi rezultāts pēc 40 minūtēm bija patīkams – 3:0 rīdzinieku labā.

Diemžēl trešās trešdaļas ievadā kapitulēja arī Holts – rezultatīvs izrādījās aizsarga Lūkaša Krajīčeka raidījums no zilās līnijas, un rezultāts kļuva 1:3. Pēcāk moments bija Karsumam, bet viņa raidīto ripu apturēja Lalands. Savukārt pēc Jura Štāla futbola paraugstundas arī viņš nebija glābējs, tomēr tiesneši vārtu guvumu likumsakarīgi nolēma neieskaitīt. Taču rīdziniekiem izdevās atjaunot trīs vārtu handikapu – acīgu Melīna piespēli no aizvārtes vārtu guvumā pārvērta aizsargs Oskars Cibuļskis – 4:1!

Turpinājumā mūsējie izturēja mazākumu, bet jau pēc tā beigām precīzs no vārtu priekšas bija somu uzbrucējs Tēmu Laine – 2:4. Tieši ar šādu rezultātu noslēdzās spēle par 3. vietu. Par labāko rīdzinieku rindās tika atzīts vārtsargs Holts. Savukārt M.Rēdlihs izpelnījās turnīra labākā uzbrucēja balvu.

Rīgas ”Dinamo” sastāvs

Kriss Holts (Māris Jučers); Arvīds Reķis – Guntis Galviņš, Krišjānis Rēdlihs – Kristaps Sotnieks, Rodrigo Laviņš – Oskars Cibuļskis, Jānis Andersons; Aleksandrs Ņiživijs – Fredriks Varjs – Miķelis Rēdlihs, Mārtiņš Karsums – Jānis Sprukts – Ģirts Ankipāns, Bjerns Melīns – Andris Džeriņš – Gints Meija, Juris Štāls – Niklass Luseniuss – Mārtiņš Cipulis, Džeimijs Landmarks

Latvijas Dzelzceļa kauss, spēle par 3. vietu, 27. augusts<

Rīgas ”Dinamo” – Minskas ”Dinamo” 4:2 (2:0, 1:0, 1:2)
Vārti: 06:01 Karsums (Sprukts, Ankipāns, vair.) 1:0, 15:36 M. Rēdlihs (vair.) 2:0, 39:46 Landmarks (Reķis, Ankipāns, vair.) 3:0, 41:48 Krajīčeks (Pivko, Laine) 3:1, 49:28 Cibuļskis (Melīns, Džeriņš) 4:1, 52:24 Laine (Pivko) 4:2
Soda minūtes: 14:14
Vārtsargi: Kriss Holts – Kevins Lalands

Ulvis Brože / SportaCentrs.com


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites