Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Avarējusi Skrastiņa pārstāvētās hokeja komandas lidmašīna


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Šodien Jaroslavļā avarējusi lidmašīna, kurā atradās KHL hokeja komanda “Lokomativ”. Gājuši bojā 34 cilvēki, ziņo Krievijas mediji. Šajā komandā spēlē arī ievērojamais latviešu hokejists Kārlis Skrastiņš.

Aviokatastrofā ir arī trīs izdzīvojušie, kuri smagā stāvoklī nogādāti slimnīcā. Portāls Lifenews.ru ziņo, ka izdzīvojies viens no lidmašīnas borta inženieriem.

Krievijas mediji ziņo, ka izdzīvojis arī Jaroslavļas “Lokomativ” uzbrucējs Aleksandrs Gaļimovs.

Lidmašīna “Jak-42” devās uz Minsku, kur rīt bija paredzēta KHL turnīra spēle ar Minskas “Dinamo”.

Lidmašīna avarējusi drīz pēc pacelšanās. Tiesībsargājošajās institūcijas vēsta, ka lidmašīna no radariem pazudusi plkst.15.50 pēc vietējā laika. Krievijas mediji ziņo, ka lidmašīna pēc katastrofas aizdegusies, un no tās palikusi tikai apdegušu metālu kaudze.

Patlaban Krievijas medijos ir pretrunīgas ziņas par cietušo un bojāgājušo skaitu.

Par Kārļa Skrastiņa likteni pagaidām ziņu nav, savukārt portāls Lifenews.ru ziņo, ka Kārlis Skrastiņš ir gājis bojā.

“Tā ir taisnība, nokrita lidmašīna ar “Lokomotiv” komandu,” aģentūrai BNS teica “Lokomotiv” preses sekretārs Vladimirs Malkovs, kurš ar komandu izbraukumā nedevās. “Vairāk pašlaik neko nezinām, viens vai divi cilvēki ir kritiskā situācijā,” viņš sacīja.

Lidmašīnā bija jābūt arī Skrastiņam, kurš ar komandu devās uz spēli Minskā.

Malkovs nevarēja apstiprināt, kuri spēlētāji iekāpuši lidmašīnā, jo pats tobrīd nav bijis klāt. No plašāka skaidrojuma Malkovs atturējās, sakot, ka klubā ir traģēdija, kuru viņš nespēj komentēt.

Pirms brīža tika pārtraukta KHL atklāšanas spēle starp “Salavat Yulaev” un Mitišču “Atlant” komandām.

Uz notikuma vietu devies Dimitrijs Medvedevs.

Bojāgājušo saraksts:


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites