“Dinamo” pirmajās spēlēs nepalīdzēs Ņiživijs; ierindā atgriezies Sprukts


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

12. septembra pēcpusdienā Rīgas “Dinamo” komanda izlidoja uz Kazaņu, kur 13. septembrī aizvadīs pirmo 2011./2012. gada Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) sezonas spēli pret Laura Dārziņa pārstāvēto “Ak Bars” komandu. Kopā ar komandu izbraukumā devies arī Jānis Sprukts, bet mājās palicis Aleksandrs Ņiživijs.

Izbraukumā devās 25 hokejisti – 2 vārtsargi, 9 aizsargi un 14 uzbrucēji. Muguras savainojuma dēļ Rīgā palika uzbrucējs Aleksandrs Ņiživijs, kurš komandai, iespējams, varētu palīdzēt pirmajās mājas spēlēs. Kopā ar komandu devās arī rokas pirksta savainojumu guvušais uzbrucējs Jānis Sprukts, un atkarībā no hokejista pašsajūtas treneri pieņems lēmumu, kad viņš varētu spēlēt. Nelieli savainojumi ir arī vairākiem citiem spēlētājiem, taču viņi visi kopā ar komandu devušies pirmajā izbraukumā.

Traģisko notikumu dēļ, kad 7. septembrī aviokatastrofā bojā gāja visa Jaroslavļas “Lokomotiv” komanda, arī Latvijas hokejists Kārlis Skrastiņš, KHL 2011./2012. gada sezonas starts tika pārcelts no 7. septembra uz 12. septembri. Līdz ar to tika atceltas arī 7., 8., 9., 10. un 11. septembrī paredzētās KHL regulārā čempionāta spēles. Saskaņā ar KHL kalendāru Rīgas “Dinamo” 9. septembrī Ufā bija jātiekas ar “Salavat Yulaev”, bet 11. septembrī Ņižņekamskā jāspēlē ar “Ņeftehimik”, taču šīs spēles tiks izspēlētas sezonas gaitā.

Rīgas “Dinamo” pirmais izbraukums:

13. septembris, Kazaņa, plkst. 18:00, Kazaņas “Ak Bars” – Rīgas “Dinamo” (LTV7);
15. septembris, Mitišči, plkst. 18:30, Maskavas apgabala “Atlant” – Rīgas “Dinamo” (LTV7).

Avots: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites