Ozoliņš: “Biežie noraidījumi neļāva sasniegt vēlamo rezultātu”


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Pēc vakardienas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēles, kurā Rīgas ”Dinamo” ar 2:5 piekāpās divkārtējai Gagarina kausa ieguvējai Kazaņas ”Ak Bars”, Sandis Ozoliņš atzina, ka labvēlīgu rezultātu neļāva sasniegt daudzie noraidījumi.

Pēc pirmās kārtas spēlēm Rīgas ”Dinamo” ar 37 soda minūtēm ir rupjākā komanda līgā. Te gan jāatzīmē, ka par sitienu ar celi 5+20 soda minūtes nopelnīja mūsu aizsargs Kristaps Sotnieks. Kā pēc spēles atzina mūsu komandas kapteinis, tad daudzie noraidījumi iegāza spēli.

”Mēs palikām neapmierināti ar savu spēli pirmajā trešdaļā,” iesāk Sandis Ozoliņš. ”Spēlētāji līdz galam nebija pārliecināti par saviem spēkiem un centās pielāgoties ”Ak Bars” spēlei. Šī iemesla dēļ mēs spēlējām lēnāk nekā mūsu pretinieks. Otrajā un trešajā periodā mēs spēlējām savu hokeju, taču biežie noraidījumi neļāva mums sasniegt vēlamo rezultātu.”

”Priecīgs, ka sezonu iesākām ar uzvaru,” saka pirmo vārtu autors Aleksejs Morozovs. ”Prieks, ka mūsu līdzjutēji bija noilgojušies pēc hokeja un atnāca mūs atbalstīt. Ņemot vērā notikušo traģēdiju, gan spēlētājiem, gan skatītājiem bija grūta spēle psiholoģiskajā ziņā. Taču esam apmierināti ar uzvaru un ceram, ka komandai izdosies turpināt sezonu tādā pašā garā.”

”Labi sākām, jo ātri izvirzījāmies vadībā, taču pēc tam apstājāmies un atdevām spēles iniciatīvu Rīgas ”Dinamo” hokejistiem,” saka somu uzbrucējs Anti Mietinens. ”Domāju, ka pirmajā spēlē ”Ak Bars” nemaz tik slikti neizskatījās – mums jābūt apmierinātiem ar rezultātu.”

Gatis Liepiņš / SportaCentrs.com


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites