Rautakallio: Komanda nespēlēja tā, kā tai vajadzētu spēlēt


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Pēc Kontinentālās Hokeja līgas spēles starp Rīgas “Dinamo” un Minskas “Dinamo” komandām (2:3, pēcspēles metienos) komentārus sniedza abu klubu galvenie treneri Peka Rautakallio un Mareks Sikora.

Peka Rautakallio, Rīgas “Dinamo” galvenais treneris: “Patiešām nezinu, kas notika ar komandu, jo tā komanda, kas devās laukumā, nebija tā, kuru es zinu. Komanda nespēlēja to hokeju, ko tai vajadzētu spēlēt, daudz kļūdījās. Taču neskatoties uz to, mums šajā spēlē bija vairākas labas izdevības. Tas, ka neiemetām vārtus – tas nav saistīts ar veiksmi, bet gan talantu. Labā lieta ir tā, ka trešajā periodā mēs spējām gūt vārtus un nopelnīt punktu. Par pēcspēles metieniem. Neticu veiksmei tajos, bet gan talantam. Labi spēlētāji pret labiem vārtsargiem. Kurš tajā brīdī ir labāks, tas uzvar. Esmu to daudzkārt teicis un atkārtošos – sezona būs gara un viss ir procesā. Šodien mēs ne tuvu nebijām tādā līmenī, kādā vēlētos būt. Komandai jābūt gatavai spēlēt jau no pirmajām minūtēm. Noskaņošanos ar ietekmēt daudzas lietas. Tas, kā tu domā, ir tas, kā tu spēlē. Šobrīd mums jābūt gataviem nākamajai spēlei. Tagad tas ir galā, mēs atgriežamies pie darba un lūkosim, ko varēsim izdarīt līdz nākamās nedēļas spēlēm. ”

Rautakallio apstiprinoši atbildēja uz jautājumu, vai Ankipāna pieticīgā spēle bija iemesls, kāpēc viņš tika nosēdināts uz soliņa: “Pilnīgi noteikti! Ja kāds nespēj komandai palīdzēt tik lielā mērā, kā vajag, viņš nespēlēs. Šī viņam bija slikta diena. Kāpēc nespēlēja Melins? Laukumā dodas šā brīža labākie spēlētāji. Kriss [Holts] ir labs vārtsargs, sekmīgi dara savu darbu, taču mums ir arī otrais vārtsargs, gan pienāks arī viņa laiks.”

Mareks Sikora, Minskas “Dinamo” galvenais treneris: “Pēc zaudētās spēles pret “Atlant” gribējām vismaz punktu paņemt Rīgā, kas arī izdevās. Esmu apmierināts ar spēli un spēlētāju pašatdevi. Uzvarēt varēja abas komandas pamatlaikā. Vienīgais, ar ko neesmu apmierināts ir daudzie noradījumi – tā ir mūsu slimība. Ar noraidījumiem tiksim galā.”

Sikora asi kritizēja arī ledus kvalitāti arēnā: “Ledus šeit ir ļoti slikts. Pagaidām sliktākais, ko esmu redzējis visā Kontinentālajā Hokeja līgā. Ripa visu laiku lēkāja, spēlētāji kļūdījās, varbūt arī tur tā vaina.”

Jānis Pārums / SportaCentrs.com

Foto: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites