Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


DINAMO izsludina otro skolēnu līdzjušanas konkursu


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

DINAMO Rīga un HK RĪGA aicina skolēnus (1. – 12. klašu audzēkņus) piedalīties radošajā konkursā skolām „ Mācies labi un atbalsti DINAMO klātienē”, kurā tā dalībniekiem būs jādemonstrē sava izdoma un aktivitāte fanojot par DINAMO Rīga un HK RĪGA hokeja komandām.

Konkursu organizē AS „Dinamo Rīga” sadarbībā ar Arēnu Rīga un Inbox.lv ledus halli. Konkurss norisināsies no 2011. gada 23. septembra līdz 2012. gada 10. martam.

Konkursā var piedalīties Latvijas vispārizglītojošo skolu 1.- 12. klašu skolēni, kuri pieteiksies organizētās grupās apmeklēt DINAMO Rīga mājas spēles Arēnā Rīga septembrī, oktobrī, novembrī, decembrī, janvārī un februārī par 1 LVL, kā arī HK RĪGA spēles Inbox.lv ledus hallē un Arēnā Rīga septembrī, oktobrī, novembrī, decembrī, janvārī, februārī un martā tikai par 0,50 LVL. Konkursa dalībniekiem, apmeklējot DINAMO Rīga un HK RĪGA mājas spēles, jāsagatavo speciāli līdzjušanas plakāti, tērpu noformējumi, oriģināli saukļi, kā arī maču laikā jāizceļas ar īpašu atraktivitāti un citiem interesantiem risinājumiem komandu atbalsta nodrošināšanai. DINAMO Rīga sezonas noslēguma pasākumā, izvērtējot skolu līdzjušanas aktivitāti un atraktivitāti konkursa laikā, tiks noskaidrotas labākās skolas, kas saņems balvas no AS „Dinamo Rīga”, kā arī iespēju tikties ar komandu.

Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu interesi par sportu un ar savu klātbūtni atbalstīt hokeja komandas DINAMO Rīga un HK RĪGA mājas spēļu laikā, kā arī motivēt skolēnus sekmīgi mācīties, lai varētu klātienē apmeklēt DINAMO RĪGA un HK RĪGA mājas spēles, jo klases audzinātājam vai atbildīgajam pedagogam būs tiesības atteikt skolēnam dalību konkursā, ja viņa sekmes mācībās vai uzvedība ir neapmierinoša.

Detalizētāka informācija par konkursu, pieteikšanās kārtību un vērtēšanas sistēmu atrodama DINAMO Rīga oficiālajā mājas lapā www.dinamoriga.eu sadaļā „Skolu konkurss” – konkursa „Mācies labi un atbalsti DINAMO klātienē” nolikums ŠEIT.

Papildus informācija par konkursa norisi – Agnese Meldere, tālrunis 67695559, mob. tālr. 22034842, e-pasts: agnese.meldere@dinamoriga.eu.

Avots: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites