Rautakallio: “Vairs nekad negribu redzēt tādu sniegumu kā šovakar!”


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Pēc vakardienas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēles starp Rīgas “Dinamo” un Popradas “Lev” mūsējo treneris Peka Rautakallio atzina, ka vairs nekad negribētu tādu sniegumu mūsējo izpildījumā, kāds tas bija vakar.

Komandu treneru intervijas pēc spēles:

Peka Rautakallio, “Dinamo” treneris: “Apsveicu pretiniekus, kuri parādīja labu hokeju. Mūsu mērķis bija pašiem sagatavoties, parādīt labu komandas spēli. Pret pretinieku, kurš zaudējis piecas spēles, jābūt gataviem nospēlēt maču vēl pirms tā sākšanās. Mēs bijām tālu no tā. No paša sākuma “Lev” izdarīja spiedienu, un mēs nebijām gatavi. Šī spēle bija tāda, kādu nekad vairs negribētu redzēt. Lūk, tik vienkārši. Vai mana komanda pazuda tulkojumā? Es jautāju komandai, vai viņi visu saprot, un viņi teica, ka saprot… Ar sportisko formu nav problēmu, vaina ir galvās. Lundmarks? Domāju, viņš jau rīt būs gatavs.”

Radims Rulīks, “Lev” treneris: “Bija grūti sagatavot komandu, jo līdz šim piedzīvojām daudzus zaudējumus. Rīgai ir laba komanda, daudz labu ārzemju hokejistu. Domāju, mums tā bija liela motivācija. Zaudējām CSKA, toreiz aizvadījām sliktu spēli. Puiši to apzinājās un šajā spēlē centās, nospēlēja labāk. Visi cīnījās par uzvaru. Kāpēc izveidojam daudz momentu, bet maz gūstam vārtus? Vaina ir psiholoģijā, traucē neveiksmju virkne. Šodien arī guvām tikai divus vārtus, pretinieku vārtsargs labi spēlēja, labi kustējās. Vēl ir tikai sezonas sākums.”

Edmunds Novickis / SportaCentrs.com


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites