Jučers: Uztraukums pārgāja pēc pirmajiem atvairītajiem metieniem


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Rīgas „Dinamo” vārtsargs Māris Jučers, kurš vakar Rīgas „Dinamo” sastāvā debitēja Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) spēlē pret Maskavas „Spartak” vienību pēc mača atzinis, ka uztraukums bijis vien sākumā.

Jau ziņojām, ka piekto zaudējumu pēc kārtas vakar piedzīvoja KHL klubs Rīgas ”Dinamo”, kas viesos ar 0:3 atzina Maskavas ”Spartak” pārākumu. Visus trīs vārtus ielaida Kriss Holts, savukārt viņu nomainījušais Māris Jučers, 30:20 minūtēs nosargāja vārtus neskartus.

Pēc mača „Dinamo” jaunais vārtsargs atzina, ka uztraukums, protams, ir bijis. „Ja godīgi, tad necerēju, ka tikšu laukumā. Sākumā biju uztraucies, taču nervozitāte pārgāja jau pēc pāris atvairītajiem metieniem. Pilnīgi droši jutos pēc tam kad izturējām mazākumu,” atklāj Jučers.

Vaicāts, vai piedāvājums spēlēt „Dinamo” rindās viņam bijis negaidīts, Jučers atbild apstiprinoši. „Jā! Piedāvājums tika izteikts pēc dažādu apstākļu sakritības un es piekritu. Jāstrādā cītīgi un jācenšas sevi pierādīt arvien augstākā līmenī,” uzskata vakardienas spēles debitants. Tāpat viņš pauž, ka ir gatavs konkurēt ar Krisu Holtu par pirmā vārtsarga godu un darīs visu, lai tas izdotos.

Jānis Celmiņš / SportaCentrs.com

Foto: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites