Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Monarhi zaudē pirmo punktu, Junioram uzvara pār SMScredit.lv


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Pagājušajā nedēļas nogalē Latvijas atklātā virslīgas hokeja čempionāta ietvaros notika sešas spēles. Vienā no tām „Ozolnieki-MONARCH” tikai pēcspēles metienos uzveica HK „Juniors”.

Lielisku sniegumu pagājušajā nedēļas nogalē demonstrēja HK „Juniors”. Aigara Ciprusa vadītā komanda sestdien pārliecinoši ar 9:3 (1:1, 3:1, 5:1) apspēlēja „SMScredit.lv”, kuriem tas bija pirmais zaudējums čempionātā. Uzvarētājiem divi vārti Artūra Ševčenko kontā, vienu reizi pretinieku vārtsargu pārspēja Nikolajs Jeļisejevs, Ričards Kondrats, Deivids Sarkanis, Edgars Kulda, Patriks Škuratovs, Juris Ziemiņš un Emīls Potapovs. „SMScredit.lv” labā vārtus guva Ņikita Krilovs, Andrejs Maslovskis un Vladislavs Vodolažskis.

Čempionāta līderi, „Ozolnieki- MONARCH” sacentās ar HS Rīga/Prizma un izcīnīja kārtējo uzvaru čempionātā. Ērika Miļuna vadītā komanda tika pārspēta ar 4:2 (0:1, 0:3, 2:0). Monarhi uzvaru nodrošināja jau pēc nospēlētajām četrdesmit minūtēm, kad tika gūti četri vārti. Divi vārti Mihaila Bogdanova kontā, vieni – Pēterim Ostošovam un Helmutam Enikam. Prizmieši trešajā periodā gan divus vārtus atguva (Kristaps Riekstiņš, Danielas Riekštiņš), bet ar to bija par maz un Ozolnieku vienība svinēja savu sesto uzvaru pēc kārtas.

Savu piekto uzvaru septiņās spēlēs svinēja JLSS/Zemgale, kuri ar rezultātu 6:2 (1:0, 3:1, 2:1) apspēlēja DHK „Latgale”. Jelgavniekiem divi vārti Guntim Pujātam, vieni – Raivim Kurnīginam, Ērikam Ozollapam, Artūram Batrakam un Sanijam Kutovojam. Viesiem precīzi bija Jānis Miglāns un Andrejs Kondrovskis-Kudrjavskis.

Divas dienas pēc kārtas sestdien un svētdien Liepājā savā starpā sacentās vietējais „Metalurgs2” un Elektrēnu „Energija”. Neapšaubāmie spēļu favorīti bija pērnās sezonas čempioni, tomēr kā izrādījās abas spēles bija visnotaļ spraigas un sīvas. Pirmajā spēlē Liepājnieki ne bez grūtībā ar 4:3 (1:1, 1:0, 2:2) apspēlēja viesus no Lietuvas. Jāatzīmē liepājnieku lieliskā spēle skaitliskajā vairākumā, kad tika gūti trīs vārti. „LM-2” rindās vārtus guva Eduards Ivanovs, Regnārs Kaļinovskis, Pauls Hodzko un Toms Tiļļa. Leišiem precīzi bija Antons Korneičuks, Aivaras Bendžius un Romāns Aliapkins.

Otrajā savstarpējā spēlē pēc nospēlētām sešdesmit minūtēm tablo vēstīja 3:3 (Ozoliņš, Plānics, Hodzko – Aliapkins, Bendžius, Jagelavičius). Mājiniekiem pašā spēles izskaņā izdevās rezultātu līdzsvarot un uzvarēt arī pēcspēles metienu sērijā. Skaistu punktu spēlei pielika Toms Tiļļa. Pēc šīm divām spēlēm Energija mājās devās ar vienu punktu, kamēr liepājnieku kontā pieci.

Pēdējā nedēļas nogales spēlē, svētdien savā starpā sacentās „Ozolnieki-MONARCH” un HK „Juniors”. Ļoti aizraujošā cīņā tikai pēcspēles metienos ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0) uzvaru svinēja pieredzējušie Monarh hokejisti. Ozolnieku labā vārtus guva Edgars Lipsbergs un Nikolajs Jerofejevs. Izšķirošais bullītis Helmuta Enika kontā. Junioram precīzi bija Nikolajs Jeļisejevs un Deivids Sarkanis.

Nākamās LAČ spēles:

Otrdiena, 11. oktobris
19:00 „HS Rīga/Prizma” – „Liepājas Metalurgs2” (Volvo SC ledus halle)

Trešdiena, 12. oktobris
18:30 „HS Rīga/LSPA” – „HK Rīga95” (Akadēmijas ledus halle)

Foto: Romualds Vambuts


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites