Kategorijas | Jaunumi, NHL, Ziņas


Daugaviņš: Negaidīju, ka tikšu izsaukts tik drīz


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Vakar, pēc Otavas “Senators” treniņa, kurā trešajā maiņā kopā ar Mika Zibanejadu un Niku Foliņo mačam pret Karolīnas “Hurricanes” gatavojās arī Kaspars Daugaviņš, latviešu uzbrucējs dalījās iespaidos par atgriešanos “Senators” sastāvā.

Jautāts par to, kad spēlētājs cerējis atgriezties komandā pēc nosūtīšanas uz Bingemtonu, Daugaviņš atbildēja, ka, protams, ir cerējis, ka tiks izsaukts, ka ir aizvadījis labu sezonas sākumu, taču, par spīti tam, spēlētājs neesot gaidījis, ka atgriezīsies Otavā jau tik drīz.

“Pašlaik esmu laimīgs – esmu šeit un gluži vienkārši vēlos spēlēt hokeju,” atzina Daugaviņš.

Komentējot sezonas startu Bingemtonā, Daugaviņš atzina, ka iespējams tas padevies sekmīgāks lielākas galvenā trenera uzticības dēļ. Pavadot uz laukuma lielāku laiku un gūstot vairākus vārtus, Daugaviņš juties labi.

Uzbrucējs arī atzina, ka, aizvadot labu treniņnomenti Otavā, tas deva papildus pārliecību par sevi, uzsākot sezonu Amerikas hokeja līgā un ka viņš nebūt neesot bijis vienīgais spēlētājs Bingemtonā, kam aiz muguras bijusi laba treniņnometne.

Atgādināsim, ka vakar kļuva zināms, ka latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš tika izsaukts uz NHL klubu Otavas “Senators”, kura sastāvā aizpagājušosezon jau aizvadījis vienu spēli NHL.

“Senators” galvenais treneris Pols Maklīns atgādināja jau iepriekš teikto – Daugaviņš ir gatavs augstākajam līmenim: “Viņš aizvadīja labu treniņnometni, un viņš ir pietiekami labs NHL spēlētājs, kurš, mēs ticam, var spēlēt šeit. Ja mums viņš būs vajadzīgs šeit, viņš spēlēs.”

Didzis Rudmanis / Sportacentrs.com


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites