Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Rautakallio: Pēcspēles metienos visu izšķir talants, ne veiksme


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Rīgas „Dinamo” komandas galvenais treneris Peka Rautakallio pēc spēles ar Ņižņijnovgorodas „Torpedo” komandu pauda, ka viņa vadītā komanda vakar veiksmīgi aizvadījusi tikai pirmos divus periodus.

Rīgas ”Dinamo” vakar viesos 26 metienu ilgā pēcspēles metienu sērijā (jauns līgas rekords) ar 2:3 piekāpās Ņižņijnovgorodas ”Torpedo”.

„Nebiju domājis, ka nodzīvošu līdz brīdim, kad pēcspēles preses konference pēc kāda no Kontinentālās Hokeja līgas mačiem notiks somu valodā,” preses konferences sākumā jokoja Peka Rautakallio hokeja speciālists, kurš vēlāk uzslavēja arī savu tautieti Kari Jolanenu, kurš ir „Torpedo” komandas galvenais treneris.

„Latvieši pēc dabas ir ļoti neatlaidīgi ļaudis. Taču man vajadzīgs cirvis, lai kaut ko viņiem iestāstītu. Jāsaprot, ka pēc labi nospēlētām divām trešdaļām tev uzvarai spēlē tāpat jānospēlē arī trešais periods. „Torpedo” komanda šodien aizvadīja ļoti labu trešo periodu. Labi savu darbu šodien darīja Kriss Holts, taču par lielu daļu savas komandas spēlētāju es to pašu pateikt nevaru. Pēcspēles metieni – tas nav veiksmes elements, kā daži uzskata. Tur visu izšķir talants. „Torpedo” komandā šodien atradās cilvēks, kurš savai komandai šovakar nopelnīja papildus punktu. Mums jau gandrīz bija trīs punkti, bet beigās nespējām tos paņemt,” teica Rautakallio.

Rautakallio uzskata, ka viņam un Jalonenam ir vienāda hokeja izpratne un vakardienas mačā līdzjutējiem nav sanācis redzēt Krievijas hokeju. „Tas nebija tas hokejs, kuru visi te raduši redzēt. Spēle bija krietni ātrāka, aktīvāka, agresīvāka, labs slidojums un ripas kontrole,” rīdzinieku galvenais treneris uzskatīja galvenās atšķirības.

Rautakallio viedoklim piekrita arī Rīgas „Dinamo” kapteinis Sandis Ozoliņš. „Trešajā periodā mēs pārstājām spēlēt savu spēli, bet spēlējām, lai noturētu uzvaru. „Torpedo” komanda veidoja labus momentus un to nebija maz. Tālāk jau – paveicās vai nē, bija pelnījuši vai nē, taču golu viņi prata iemest,” kritisks bija kapteinis.

Jānis Celmiņš / Sportacentrs.com

Foto: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites