Kategorijas | Emuāri, Ziņas

Atslēgas vārdi: ,

Jaunākais Rīgas “Dinamo” pārsteigums – Ville Nieminens


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Redzams, ka Rīgas “Dinamo” sāk atgūties, bet papildspēki laikam nekad nav par maz.

Jaunākais jaunums un dažiem arī pārsteigums protams ir Ville Nieminens, kurš tikko pievienojies no zaudējumu bedres izlīdušajam Rīgas “Dinamo”. Jā, cilvēki mēļo, ka šis nu ir viens liels ieguvums, Stenlija kausa ieguvējs un spēlējis veselos 6 NHL klubos. Tomēr nav jau arī noslēpums, ka uz viņu cerības tika liktas daudz lielākas, ar uzsvar uz daudz. Kā jau daudzi bijušie NHL spēlētāji, arī Nieminens izlēma “pamēģināt spēkus” KHL. Novosibirskas “Sibir” sastāvā nospēlējis sezonu un 53 spēlēs guvis 12 vārtus un atdevis 23 piespēles, protams rādītājs nav slikts, bet nav arī nekas īpašs. Saukts par vienu no līderiem, jo par līderi šādu spēlētāju, ar šādu rādītāju saukt laikam nevar. Mūsu komandā šādi “vieni no līderiem” protams trūkst, bet nevarētu teikt, ka trūkst spēlētāju, kuriem ir potenciāls, lai spēlētu ar šādu vai pat labāku rādītāju. Lēnām, bet jaunie spēlētāji no HK “Rīga” sāk sevi pierādīt arī Rīgas “Dinamo” komandā, cerams, ka šādu spēlētāju ierašanās būs stimuls jaunajiem censties un sisties, lai spēlētu pie Rautakalio.

Iemesli, kāpēc Nieminens aizgāja no Ņižņekamskas “Neftekhimik”, kur viņš aizvadīja 6 spēles nav zināms, bet ir aizdomas, ka aizejot no šīs komandas viņš esot jau zinājis par iespēju spēlēt Rīgā, jo tomēr viņa spēles stils ir līdzīgs tam kādu Rautakalio grib iemācīt pārējai komandai.

Cerams, ka redzēsim un varēsim novērtēt jauno Rīgas “Dinamo” ieguvumu jau šodien uz ledus, spēlē pret Magņitogorskas ”Metallurg”, kura norisināsies Liepājas ledus hallē.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites