Liepājas ledus veiksmīgs debitantiem


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Prieks par debitantiem, prieks par Māri Jučeru, prieks par uzvaru, žēl zaudētā punkta, bet galu galā prieks par spēli.

Pēc spēles pirmajām minūtēm noteikti bija daudzi, kas neticēja, ka kaut kas mainīsies un Rīgas “Dinamo” spēs pagriezt spēli par 18o grādiem. Zaudētie vārti jau pirmajā minūtē bija pilnīgi negaidīts trieciens mūsu komandai un protams arī Jučeram, kuram šī bija trešā spēle Rīgas “Dinamo” sastāvā, bet Māris parādīja savu spēju koncentrēties uz spēli un nedomāt par zaudētajiem vārtiem. Tieši tik pat apsveicami ir turpmākā rīdzinieku spēle, jo jau pirmais periods tika pabeigts ar metienu pārsvaru (11:7). Jāatzīst arī jaunākais komandas ieguvums Ville Nieminens, kurš bija ļoti aktīvs un arī centās raidīt ripu pretinieku vārtos.

Otrajā periodā spēli savās rokās atkal ņēma dinamieši, arī Gintam Meijam radās laba izdevība gūt vārtus, bet ”Metallurg” aizsargi šo uzbrukumu neitralizēja. Toties otrajā perioda pusē laukumā bija nācis Juris Upītis un saņemot ripu uz zilās līnijas pats devās uz vārtiem, raidīja ripu virsū pretinieku vārtsargam, bet ripa atleca atpakaļ pie Upīša un viņš to varēja raidīt vārtos. Rezultāts bija izlīdzināts, bet spēlē tik un tā bija mūsējo rokās.

Trešajā periodā rīdzinieki parādīja savu vēlmi uzvarēt un neļāva “Metallurg” spēlētājiem ņemt iniciatīvu savās rokās. Diemžēl šis spiediens uz vārtiem un metienu pārsvars neļāva Rīgas “Dinamo” iemest pamatlaikā. Papildlaikā  izcēlās arī Nieminens, raidot ripu uz vārtiem, bet vārtus gūt neizdevās.

Bullīšos klasi parādīja Māris Jučers, kurš spēlēja savas bijušās komandas mājas laukumā un protams arī savu skatītāju un fanu priekšā, iespējams arī tas palīdzēja Mārim palikt nepārspētam. Mums pēcspēles metienus meta Ville Nieminens, Juris Upītis un Miķelis Rēdlihs. Pirmajos metienos arī neviens no dinamiešiem nespēja pārspēt pretinieku vārtsargu, bet jau otrajā sērijā pirmais, atkārtoti meta Nieminens un parādot savu ripas kontroles prasmi, apmānīja vārtsargu un raidīja ripu vārtos. Jučeram atlika vien atsargāt vārtus un protams viņš to arī izdarīja, pārspējot pieredzējušo Alekseju Kaigorodovu.

Apsveicam Rīgas “Dinamo”, apsveicam debitantus, apsveicam Māri Jučeru, jo šī noteikti bija viņam ļoti svarīga spēle un ir redzams, ka mums ir vēl viens vārtsargs, kurš nākotnē noteikti varēs pārstāvēt Latviju, spēlējot valsts izlasē. Ir arī redzams, ka mūsu komandā ir tiešām jauns spēlētājs, kurš cerams kļūs ne tikai par vienu no līderiem, bet iespējams arī par komandas līderi, pirmais solis ir jau sperts un punkts pirmajā spēlē ir iegūts. Vēlam veiksmi arī turpmāk un gaidīsim piektdienu, kad Rīgas “Dinamo” spēlēs pret Omskas ”Avangard”.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites