Kategorijas | Emuāri, Ziņas


Vai tiešām “Vityaz” nešauj pār strīpu?


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Kārtējo reizi KHL komanda Čehovas “Vitjaz” ir mācējusi izcelties, vienīgi šoreiz ir pacentušies nevis spēlētāji, bet gan galvenais treneris – Andrejs Nazarovs.

Domājams, ka ik viens, kas kaut maz interesējas par hokeju un precīzāk par KHL, būs dzirdējis par tik, man gribētos teikt – fenomenālu komandu, kā Čehovas “Vitjaz”. Komanda, uz kuru spēlēm nākot ir zināms, ka viena no hokeja sastāvdaļām būs redzama ne mazāk kā vienu reizi, runa ir par kautiņiem, kas protams nav retums hokeja laukumā, bet šī komanda māk parādīt to, ka šajā jomā viņi ir spečuki.

Arī spēlē pret Rīga “Dinamo” Čehovas spēlētāji parādīja savu “prasmi” un patiku uz kaušanos, bet tas viņiem maksāja ar vairākiem noraidījumiem. Džeremijs Jablonskis saņēma 5+20 minūšu noraidījumu un arī piecu spēļu diskvalifikāciju, kura sastāvēja arī no 2 spēļu diskvalifikāciju par iepriekšējiem pārkāpumiem. Uz trīs spēlēm tika diskvalificēts Niks Taranskis, bet uz divām spēlēm Jevgēnijs Timkins. Vis bargāko sodu saņēma Kips Brenans, kuram liegums spēlēt tika piešķirts uz veselām astoņām spēlēm. Daudzi treneri iespējams būtu pieņēmuši lēmumu par šādu spēlētāju atvaļināšanu, jeb izraidīšanu no komandas, bet Nazarovam tas nelikās aktuāli.

Pilnīgi izskatās, ka Čehovas galvenajam trenerim pašam ir problēmas ar savas agresijas savaldīšanu, spēlē pret Minskas “Dinamo” viņš ķērās pie kāda spēlētāja nūjas un mēģināja iekaustīt Minskas komandas fanus, aizbildinoties, ka viņi esot ar Baltkrievijas karogu bakstījuši viņa spēlētājus un viņam nekas cits neatlika kā mesties viņus aizstāvēt. Šaubos vai Nazarovs tiešām gribētu tikt šajā fanu pūlī, iespējams tāpēc arī neredzējām, ka viņš būtu īpaši centies tikt pāri stikla bortam, vienīgais ko varam redzēt šajā video ir, ka viņš neatlaidīgi centās iebakstīt faniem ar kāda spēlētāja nūju un to viņš darīja ar tādu aizrautību, ka nūja pat paspēja salūzt.

Protams, ka konfliktu paspēja pārtraukt OMON puiši, bet šis atgadījums maksās Nazarovam ar divu spēļu diskvalifikāciju. Nedomāju, ka pieprasījums uz “Vitjaz” spēlēm ir tik liels, ka tas būtu iemesls tam, ka šī komanda nav izslēgta no līgas. KHL vadībai vajadzētu padomāt vai tiešām viņi šo līgu veidoja, lai skatītāji nāktu uz spēlēm kauties ar komandu treneriem?! Jā, arī NHL komandās ir komandu policisti, kuru galvenais uzdevums ir šad un tad izvicināt dūres, bet tas jau nenozīmē, ka pusei no komandas jāsastāv no šāda tipa spēlētājiem.

Mazticams, bet tomēr cerams, ka pēc šāda veida diskvalifikācijas A. Nazarovs būs kaut mazliet padomājis par spēlēs stila maiņu savā komandā, j0 tikai ar kaušanos tomēr tālu šī komanda netiks.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites