Kategorijas | Emuāri, Ziņas

Atslēgas vārdi: ,

U-20 turnīrs Baltkrievijā būs iespēja parādīt sevi ikvienam – īpaši vārtsargiem


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Latvijas hokeja līdzjutējiem zināms, ka no 10.-12. novembrim Baltkrievijā norisināsies turnīrs starp četrām U-20 valstsvienībām – Baltkrievijas, Dānijas, Austrijas un protams arī Latvijas. Šī nu reiz būs viena no iespējām mūsu jaunajiem hokejistiem parādīt un pierādīt savu spēju spēlēt tik atbildīgos un nozīmīgos mačos.

U-20 galvenais treneris Ēriks Miļuns jau nosaucis sastāvu, redzams, ka vārtus izlasei sargās Kristers Gudļevskis un Elvis Merzļikins. Tie, kas vairāk orientējas hokeju Latvijas robežās un protams KHL, pēdējā laikā būs dzirdējuši vairāk par Gudļevski, jo Elvis šobrīd spēlē Šveicē.

Par Kristeru dzirdējām tieši pirms KHL sezonas atklāšanas, jo viņš pat paspēja stāvēt vārtos Rīgas “Dinamo” pārbaudes spēlēs. Par to gan daudzi runāja ne to labāko, ka Kristeram esot zvaigžņu slimība un viņam esot sakāpis galvā, bet tomēr daudzi tur neko tādu nesaskatīja, tieši otrādāk. Daudzi saskatīja Kristerā potenciālu un liek uz viņu lielas cerības, lai tas neliek viņam sakāpt galvā, lai gan daudzi runāja, ka tas jau sen ir noticis. Šis turnīrs ar U-20 būs ļoti laba iespēja viņam pierādīt to, ka viņi maldās un viņš cerams parādīs savu koncentrēšanās prasmi un to, ka viņam tiešām ir iekšās.

Domāju, ka hokejs būs labs un tur būs ko redzēt. Vēlu veiksmi visiem U-20 spēlētājiem un gaidām mājās ar zelta medaļām.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites