Kategorijas | Emuāri, Ziņas


Jablonskis kārtējo reizi parādīja īsto Čehovas “Vitjaz”


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Vēl viens pierādījums tam, ka Čehovas “Vitjaz” komandā spēlē spēlētāji, kuru galvenais uzdevums laukumā nav gūt vārtus.

Smieklīgākais ir tas, ka Džeremijs Jablonskis ļoti satraucās pēc tam, kad uzzinājis, ka internetā klīst baumas par to, ka Dārsijs Vero esot izsitis viņam zobu. Tas tik ļoti viņu satrauca, ka viņš pat piedāvājās iet pie zobārsta un uztaisīt žokļa fotogrāfiju. Protams, ka šis kautiņš viņam neesot sagādājis nekādu lielo piepūli un viņš apgalvo, ka šī nebija pēdējā reizi, kad viņam nākas saķerties ar Vero.

Laikam jau šis kauslis no Kanādas nav apstādināms, iespējams tā viņam liek darīt kā cits, bet es neuzskatu, ka tas ir sportiski. Tas tomēr ir sports, pie tam komandas sports, tas nav kaušanās sports, ja būtu tāds kaušanās sporta veids, kur kaujas komanda pret komandu, “Vitjaz” tur būtu īstā vieta.

Šajos video redzami abi kautiņi spēlē starp Čehovas “Vitjaz” un  Maskavas “CSKA” spēlētajiem Dārsiju Vero un Džeremiju Jablonski, redzams arī tas kā Jablonskis beigās sit ar elkoni pa Vero galvu. Vai tiešām ir pārāk maz gadījumu hokejā, kad spēlētājs paliek par invalīdu uz mūžu? Nedomāju gan un atkārtošos – ceru, ka KHL vadība apdomās par šīs komandas uzvedību, jo zināms, ka arī komandas galvenais treneris ir sācis vicināt dūres, jeb spēlētāju nūjas un mēģinājis izrēķināt Minskas “Dinamo” faniem, kuri it kā viņu esot izprovicējuši.


2 komentāri šim rakstam

 1. Robis Saka:

  Nu tas vairs nav normāli! Tas ir daudz par traku! Par NHL hokeja policisti nesit guļoÅu hokejistu. Kas viņiem te cīņas bez noteikumiem? ārā no khl!

 2. keiko Saka:

  Nost ar tiem atsaldÄ“tajiem!Åos jau pagājuÅajā sezonā vajadzÄ“ja izmest no lÄ«gas!

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites