Latvieties arī pāri okeānam ir latvietis un cīnās līdz pēdējam


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Stāsts šoreiz ir par to, ka pavisam netīšam uzgāju video, kur mūsu pašu Raitis Ivanāns kaujās ar visiem labi zināmo, pasaules stiprākā šķēliena īpašnieku – Zdeno Čaru.

Varbūt arī šobrīd Raitim nesokas kā gribētos, bet tomēr viņš māk sevi parādīt. Kā jau mēs visi zinām, galvas traumas dēļ, pēc kautiņa pagājušo gadu ar Stīvu Makintairu no Edmontonas “Oilers”, Ivanāns treniņus atsāka tikai šogad, sākoties šīs sezonas treniņnometnei. Vēlāk viņu nosūtīja uz Ebotsfordas “Heat”, kur viņš pamanījies jau gūt vārtus un atdot rezultatīvu piespēli. Vārtus Raitis nebija guvis 3 gadus. Tas noteikti palīdz viņam un es domāju, ka nekur viņš nepazudīs un noteikti atgriezīsies NHL, ja ne Losandželosas “Kings” sastāvā, tad noteikti kādas citas komandas sastāvā, jo viņš tur nav nekāds parastais “policists”, viņš ir Raitis Ivanāns.

Runājot par šī brīža latviešiem pāri okeānam, noteikti ir jāpiemin manuprāt divi no mūsu hokejistiem, kuriem noteikti ir viens no lielākajiem potenciāliem un izaugsmes iespējām. Protams runa ir par Kasparu Daugaviņu, kurš beidzot sāk nostabilizēties Otavas “Senators” satāvā un zināms arī, ka Artūrs Kulda ir palīdzējis Vinipegas „Jets” izcīnīt pirmo uzvaru šajā sezonā. Protams, nedrīkst aizmirst par Oskaru Bārtuli, kurš gan šobrīd nepārak veiksmīgi ir iesācis sezonu Adirondakas “Phantoms” sastāvā, bet mēs zinām, ka šim puisim ir iekšās un viņš noteikti parādīs sevi. Labi, ka ir arī jaunā paaudze tur, pāri okeānam, šoreiz es runāju par Kristiānu Pelšu, kurš nebeidz pārsteigt WHL ar jau gūtiem 10 vārtiem šajā sezonā un jāpiemin arī Kristaps Bazevičs, kurš nu pat ir debitējis NAHL.

Tiešām novēlu visiem šiem hokejistiem un arī pārējiem, kuri šobrīd pārstāv Latviju spēlējot pāri okeānam, nepadoties un tiekties, jo zināms, lai gan maza tā mūsu Latvija, bet hokejisti mums ir labi un vienmēr esam mācējuši palikt amerikāņu atmiņās ar savu prasmi, izturību un gribasspēku.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites