Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Svinēsim kopā Latvijas hokeja 80. gada dienu


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Latvijas Hokeja federācija (LHF) vēlas pateiktas ikvienas līdzjutējam, kurš jebkādā formā ir atbalstījis Latvijas izlasi. Pateicoties Latvijas „Līdzjutējam” 2006. gadā Rīgā tika noorganizēts pasaules čempionāts. Vēl šobaltdien visā pasaulē runā par lielisku noorganizētu čempionātu un Latvijas hokeja faniem. Par uzticību Latvijas izlasei un Latvijas hokejam, LHF dāvā 500 ieejas biļetes ilggadējiem un uzticīgākajiem hokeja faniem un fanu klubiem uz Latvijas Hokeja 80. gada dienas pasākuma notiekošo Latvijas un Krievijas veterānu draudzības spēli, kura 4. decembrī plkst. 15:00 norisināsies „Arēnā Rīga”.

Ne jau pirmo reizi daudzi ir dzirdējuši, ka mums ir paši labākie līdzjutēji. Patiešām, viņi ir kļuvuši pamanāmi gan pēc formas, gan pēc satura, savā būtībā patiešām kļuvuši par sesto spēlētāju pašmājās, gan arī ārzemēs. Spēlētājs ar vārdu „Līdzjutējs”. Ar viņu mēs arī lepojamies plašās hokeja pasaules priekšā.

Hokejs Latvijā ir starp pašiem populārākajiem sporta veidiem. Jau  vecajos “Dinamo” laikos Latvijā bija liels skaits hokeja līdzjutēju – cilvēki, lai tiktu uz “Dinamo” spēlēm, stāvēja garās rindās un parasti biļešu visiem nepietika. „Sporta pils” bija pirmā mājvieta arī Latvijas valstsvienībai. Uz izlases pārbaudes spēlēm nebija kur ābolam nokrist. Mēs neesam aizmirsuši šīs garās rindas pēc biļetēm un ļoti ceram, ka jaunajā Latvijas izlases mājvietā „Arēnā Rīga”, skatītāju vietas katrā spēlē tiks piepildītas kā senos laikos.

Deviņdesmito gadu sākumā fanu kultūra Latvijā nedaudz pieklusa, bet pēc Latvijas izlases iekļūšanas Pasaules čempionāta A divīzijā 1997. gadā, izlases fanu skaits strauji pieauga. Jāpiemin pirmā fanu organizācija pēc neatkarības atjaunošanas – „Sarauj, Latvija” un pateicoties to biedru Jāņa Bruģa un Alda Survillo aktivitātēm Latvijā tika aizsākta organizēta fanu kustība ar savu līdzjušanas kultūru. „Sarauj, Latvija” piemēram sekoja, „SDK Namejs”, „Latvijas fanu organizācija”, „Dinamo forums”, „Dinamo fanu klubs”. Te ir jāpasakās arī tūrisma aģentūrai „Travel Art.lv” un personīgi Inesei Krūmiņai, kura vienmēr ir palīdzējusi visiem faniem nokļūt līdz pasaules gada svarīgākajam notikumam hokejā.

To, ka esam labākie hokeja fani, atzīst arī starptautiskie mediji un visa hokeja sabiedrība. IIHF prezidents Renē Fāzels savulaik latviešus ir nosaucis par labākajiem hokeja līdzjutējiem pasaulē.  2006. gada Olimpisko spēļu laikā kanāls NBC Latvijas līdzjutējus nosaucis par “iespējams skaļākajiem un uzticīgākajiem pasaulē”.

Tiekamies 4. decembrī plkst. 15:00 „Arēnā Rīga”. Svinēsim kopā!


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites