Kategorijas | Emuāri, Ziņas


Rīgas “Dinamo” saņēmušies?


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Piecas uzvaras pēc kārtas, Holts nedēļas labākais KHL vārtsargs, Jučers nebeidz pārsteigt un vēl šis un tas liek domāt, ka Rīgas “Dinamo” ir kaut ko krasi mainījuši un tas priecē.

Galvenais rādītājs ir tas, ka Dinamo šobrīd rietumu konferencē atrodas septītajā vietā, lai gan pirms kāda laika cīnījās par devīto vietu. Viss it kā notiek uz labu, bet kas pie tā ir vainīgs? Vai tiešām Peka būs kaut ko krasi mainījis? Vai arī spēlētāji ir sajutuši jaunas asinis, te es runāju par Jučeru un Upīti, kuri tiešām māk parādīt sevi. It īpaši jau Jučers, kurš spēlē pret Novokuzņeckas “Metallurg” atsargāja visus pēcspēles metienus. Spēles kļūst skatāmākas un es domāju, ka fakts, ka rīdzinieki ir saņēmušies, palīdzēs piepildīt arēnu “Rīga” un mājas spēļu apmeklējums būs tāds pats kā agrāk.

Novēlam Dinamo veiksmi atlikušajās izbraukuma spēlēs pret Sibir un Ufu, bet tad jau gaidām mājās un cerams, ka skatāmās spēles būs redzamas arī te, Rīgā un arī turpmāk.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites