Kategorijas | Emuāri, Ziņas

Atslēgas vārdi: ,

KHL sāk attīrīties no kaušļiem


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Šo ziņu laikam gaidīja daudzi, beidzot ir kaut kas noticis sakarā ar to, ka KHL hokejs pārvērtās par boksa ringu, nu labi, ne jau visu komandu spēles, bet spēles pret Čehovas “Vitjaz” nav iedomājamas bez kādas saķeršanās, kautiņa vai noraidījuma līdz spēles beigām. Protams, ne visi risinājumi, kas iespējams parādīsies tuvākajā laikā izklausās racionāli un jēdzīgi.

Notikums, kas šodien pārsteidza visus KHL fanus ir tāds, ka līdz sezonas beigām ir diskvalificēts Čehovas “Vitjaz” spēlētājs Džeremijs Jablonskis. Protams, ka ar to vien nepietiks, lai izskaustu pārāk biežos kautiņus, tāpēc ir jau idejas tam, lai arī turpmāk nerastos šādas situācijas, ka vienā komandā ir vairāki spēlētāji, kuri ir slaveni nevis ar savu spēlēt prasmi, bet gan ar to, cik bieži un cik labi viņi kaujas. Manuprāt dīvains risinājums ir, ka komandā drīkst pieteikt ne vairāk kā vienu spēlētāju, kuram ir hokeja “policista” slava. Jo tas jau nav aizsargs vai uzbrucējs, kuram spēles protokola ir pielikts burtiņš A vai U. Kā un kas izvērtēs to, cik liels “policists” viņš ir? Vaicās pretinieku komandai vai viņi ir ar mieru pret to un to spēlētāju spēlēt? Skaitīs cik reizes viņš ir kāvies? Nu muļķīgi manuprāt. Runājot par skaitīšanu, vēl viens no risinājumiem ir neļaut spēlēt spēlētājiem no Ziemeļamerikas, kuri ir aizvadījuši ne mazāk kā 80 spēles kādā no NHL klubiem. Es uzskatu, ka šis ir vēl muļķīgāks risinājums šai situācijai, jo izsklausās, ka spēlētāji no Ziemeļamerikas steigšus steidzās iekarot KHL un uz NHL spēlēt ies tikai tāpēc, lai varētu spēlēt Krievijā.

Cerams, ka šie likumi netiks pieņemti un to vietā būs daudz racionālāki. Domājams, ka ar šo kaut kas sāks mainīties un īstenībā ir arī pēdējais laiks.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites