Rīgas “Dinamo” lielas pārbaudījums


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Nākamajā nedēļā, pirmdien un trešdien rīdzinieki tiksies ar Salavat “Julajev” un Kazaņas “Ak Bars”, abas šīs komandas pēdējos gados ir ieguvušas Gagarina kausu. Vakar rīdzinieki pierādīja to, ka viņi ir līdzvērtīgi pretinieki un pamatlaikā pārspēja Salavat “Julajev” ar rezultātu 2:1.

Varētu pat teikt, ka daļa no pārbaudījuma ir veikta, atlicis tikai pierādīt, ka tas nebija tikai vakar, pierādīt, ka varam cīnīties ar komandām no augšgala un Rīgas “Dinamo” to pēdējos gados ir pierādījuši play off spēlēs cīnoties līdz galam un izslēdzot tiešām spēcīgas komandas.

Šo vēsturisko spēli pret Salavat varētu raksturot pavisam īsi – skatāma spēle, Lundmarka vārti vairākumā, Miķelis Rēdlihs gūst otros vārtus pēc precīzas Galviņa piespēles un maza kļūda spēles beigu pusē, ko samaksājām ar ripu mūsu vārtos, bet spēle tiešām bija skatāma un cerams, ka tik pat skatāma un laba spēle būs šeit – Rīgā, jau pirmdien.

Apsveicam Dinamo ar gūtām četrām uzvarām izbraukuma spēlēs un tiekamies jau pirmdien arēnā Rīga, bet pirms tam noteikti vēl svētdien dodamies vērot veterānu hokeju – Latvija – Krievija. Hokejs Latvijā bija, ir un būs, par to esmu pārliecināts un ceru, ka jūs tāpat.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites