Kategorijas | Emuāri, Ziņas


Pār “Dinamo” pārvelās smags, jo smags akmens


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Tēlaini runājot, akmens, kas tika uzvelts stāvā kalnā, spēlējot izbraukuma spēles, pēc pirmdienas un trešdienas spēles ir noripojis no kalna un iespējams arī pārripojis pāri lielai daļai Rīgas “Dinamo” spēlētāju.

Spēlējot pret Ufu, sākums bija tik labvēlīgs rīdziniekiem un nekas neliecināja par to, ka kaut kas varētu mainīties, bet laikam jau esam aizmirsuši, ka Dinamo māk pārsteigt un pārsteigumi sākās jau otrajā periodā, varētu pat labāk teikt, ka bija sajūta, ka kaut kas nav labi.

Sociālajos tīklos parādījās daudz jo daudz raksti par to, ka Cipuļa laiks pienāks, arī viņš iemetīs un lai tik nenolaiž galvu. Protams, visi ļoti labi atceramies pagājušo gadu, kad viens no mūsu tā brīža līderiem Lauris Dārziņš ļoti līdzīgi, ilgi nevarēja pārspēt pretinieku vārtsargus, bet kad tas notika, tad maisam gals bija vaļā, tāpēc cerams, ka šoreiz būs līdzīgi. Prieks par Ņiživija pirmajiem vārtiem sezonā un neko pielikt vai atņemt par Karsuma 15. vārtiem šajā sezonā, ļaujot viņam ierindoties visā līgā, otrajā vietā starp vārtu guvējiem. Par trešo periodu vārdu nav, vienīgi to, ka bija kāds nopietns lūzuma punkts, kas lika šim akmenim strauji ripot lejā.

Spēlē pret Ak Bars protams šis akmens bija kļuvis daudz lielāks, tomēr divkārtēji Gagarina kausa uzvarētāji. Protams, liels prieks ir par trešajiem 20 gadīgā Jura Upīša vārtiem šajā KHL sezonā, bet tomēr pie šiem vārtiem “vainīgs”, jeb vislielāko darbu pie šo vārtu gūšanas ieguldīja Gints Meija, kurš neatlaidīgi un sparīgi cīnījās un spiedās, līdz tika līdz vārtiem un deva Jurim iespēju mest ripu vārtos. Arī Jučeru īsti nevarētu vainot pie zaudējuma, Māris tiešām pierāda, ka ir KHL līmeņa spēlētājs. Diemžēl zaudējums spēlē, bet to šoreiz novelsim uz to, ka šis akmens bija dikti smags un apturēt to bija diezgan grūti, bet prieks, ka cīnījāmies un nepadevāmies.

Saņemsimies un velsim to akmeni kalnā, sāksim jau piektdien spēlē pret Ņižņekamskas “Ņeftehimik”. Vēlu veiksmi Dinamo un tiekamies jau piektdien arēnā. Būs jau labi.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites