Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi:

Piektdien sākas Latvijas atklātās meistarsacīkstes hokejā sievietēm


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Šo piektdien, 16. decembrī tiek dots starts jaunajai sieviešu hokeja sezonai. Šogad Latvijas atklātajās meistarsacīkstēs (LAMHS) piedalīsies 6 komanda, četras komandas no Latvijas – SHK „Laima”, HK „Sāga 1”, HK „Sāga 2” un SHK „Zemgale” kā arī komanda no Igaunijas, „Sputnik” (Viru) un Baltkrievijas SHK „Panteras” (Minska).

Pirmās sapārotās spēles notiks jau šo piektdien un sestdien „Daugavas” ledus hallē, kur vietējās „Sāga1” uzņems SHK „Panteras”. Šogad Minskas komandas sastāvā, tāpat kā pērn, spēlē arī divas Latvijas izlases hokejistes, Laila Dekmeijere-Trigubova un Ieva Pētersone. Pārējās komandas čempionātā iesaistīsies pēc jaunā gada. Pēdējo čempionāta spēli ir paredzēts aizvadīt 15. martā, kad tiks noskaidrota labākā turnīra komanda.

Izvērtējot reālo komandu spēku samēru, tika nolemts, ka meistarsacīkstes tiks aizvadītas divās grupās – „A” grupā savā starpā sacentīsies SHK „Laima”, HK „Sāga 1” un SHK „Panteras”, kuras arī sadalīs medaļu komplektu; „B” grupā savā starpā sacentīsies HK „Sāga 2” un SHK „Zemgale” kā arī komanda no Igaunijas, „Sputnik” (Viru), kuras sadalīs 4. līdz 6. vietu. Komandu sadalīšana divās grupās dos iespēju vairākām hokejistēm uzkrāt spēļu praksi.

„Zemgales” komandas neiekļaušana spēcīgākajā grupā ir saistīts ar to, ka komandu pametušas vairākas pērnās sezonas līderes: vārtsardze Lolota Andriševska devās uz Šveici, vairākas spēlētājās pēc izīrēšanas atgriezās savā klubā „Laima”.

Latvijā, sieviešu hokeja izlases spēlējošajām kandidātēm būs lieliska iespēja sacensties Minskas „Pantērām”, kura ir viena no nedaudzajām profesionālām komandām Eiropā. Šīs meistarsacīkstes ir vērstas ar skatu uz pasaules čempionātu, kuras pavasarī notiks Ventspilī, tā Latvijas sieviešu hokeja dzīves vadītājs Haralds Ozoliņbeiks.

LAMHS spēles:
Piektdiena,16. decembris
19:00 HK „Sāga1” – „Panteras” (Daugavas ledus halle)

Sestdiena, 17. decembris
12:00 HK „Sāga1” – „Panteras” (Daugavas ledus halle)


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites